Як завантажити відео з Facebook

Хоча ви можете зберігати публікації на Facebook для перегляду пізніше, іноді вам хочеться завантажити відео, яке ви знайшли у своїй стрічці. Незалежно від того, як це відео, яке ви хочете зберегти, коли ви працюєте над проектом, або смішне відео, яке ви хочете поділитися з друзями, ви можете завантажити відео Facebook зі свого каналу на свій пристрій лише за допомогою кількох простих кроки.

Як завантажити відео з Facebook за допомогою комп’ютера

Як завантажити відео з Facebook

Цей трюк працює лише на Facebook.com і не працює в додатку, тому спочатку вам потрібно буде перейти на Facebook у своєму браузері. Потім знайдіть відео, яке потрібно завантажити, і клацніть правою кнопкою миші на відео. Далі натисніть на опцію Показати URL-адресу відео.

Поле URL на відео Facebook

З’явиться віконце з URL-адресою відео. Скопіюйте посилання та вставте його в нову вкладку або адресний рядок вікна. Потім змініть значення www у зверненні до mbasic. Так, наприклад, якщо URL-адреса відео //www.facebook.com/DigitalTrends/videos/593414421380089, ви збираєтеся змінити його на //mbasic.facebook.com/DigitalTrends/videos/593414421380089. Закінчивши, торкніться Введіть на клавіатурі. Для цього потрібно змінити адресу на адресу мобільного базового інтерфейсу, що дозволить завантажити відео. Якщо ви все зробили правильно, екран буде виглядати трохи кумедно, як ви намагаєтесь подивитися на програму Facebook у своєму браузері.

Відкриття відео на новій вкладці

Далі клацніть правою кнопкою миші на відео та виберіть Відкрити посилання в новій вкладці з меню. У новій вкладці відео не матиме жодного доповнення до Facebook, як-от коментарі та кнопка "подобається". Це буде просто відео.

Збереження відео з Facebook на комп’ютері

Звідти клацніть правою кнопкою миші на відео та виберіть Зберегти відео як… з меню. Потім збережіть його на своєму комп’ютері, як зазвичай, будь-яке інше відео чи фото. Тепер ви можете відтворювати відео за допомогою будь-якого відеоплеєра, який ви встановили на своєму комп’ютері.

Як завантажити відео з Facebook із програми

Якщо у вас немає комп’ютера, для завантаження з програми за допомогою телефону потрібно буде допомогти. По-перше, вам потрібно буде завантажити на телефон сторонній додаток, який надає додатку Facebook додаткові функції. Для цієї демонстрації ми використовували додаток Friendly for Facebook.

Після завантаження програми вона попросить вас увійти у свій обліковий запис Facebook. Увійдіть як зазвичай. Потім програма відкриє Facebook, і вона буде виглядати точно так, як ви використовуєте програму Facebook.

Як завантажити відео з Facebook за допомогою програми

Далі знайдіть відео, яке потрібно завантажити. У нижній частині відеозапису ви побачите піктограму маленького чужорідного поруч із кнопкою спільного доступу. Торкніться значка чужорідних значок. У меню, що з’явиться, натисніть на Завантаження відео… варіант. Це воно. Відео буде завантажено та збережено на ваш телефон.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found