Як користуватися Snapchat - Поради та підказки для нових користувачів

Світ лінзи Snapchat

Snapchat - це популярний (або, хтось може сказати, колись популярний) додаток для обміну фото-повідомленнями, що дозволяє користувачам робити фотографії, записувати відео, додавати малюнки та надсилати їх своїм друзям. Коли ви отримуєте повідомлення в програмі, яке зазвичай називають оснащенням, воно з’явиться лише на кілька секунд (або трохи довше, залежно від ваших налаштувань), але як тільки ви натиснете кнопку або закінчиться обмеження часу, воно втратить добре

Подальше читання

  • Як видалити свій обліковий запис Snapchat
  • Як завантажити Instagram Stories
  • Як отримати послідовників в Instagram

Незалежно від того, чи є ви ветераном Snapchat або повністю новачком, наш посібник допоможе вам розпочати та пройти деякі з цілісних функцій програми, зокрема, як надсилати та отримувати знімки та взаємодіяти з функцією Stories у додатку. Беручи до уваги оновлення 2018 року - яке змінило інтерфейс та скільки користувачів взаємодіє з додатком - ми допомагаємо демістифікувати найпопулярнішу форму соціальних медіа серед молодих людей.

Починаємо

Перш за все, вам потрібно завантажити програму з App Store або Google Play. Після встановлення натисніть на піктограму, щоб відкрити її. Торкніться Зареєструйтесь, вони потім запитають у вас ваше ім’я та прізвище. Після заповнення цього натиснітьЗареєструйтесь та прийміть,погоджуючись на Snapchat’sУмови обслуговуванняіПолітика конфіденційності.Далі вас попросять ввести свій день народження.

Попередня Наступна 1 з 6 як користуватися Snapchatяк використовувати Snapchatяк користуватися snapchatяк користуватися snapchatяк користуватися snapchatяк користуватися Snapchat

Тепер вам потрібно буде вибрати своє ім’я користувача, яке буде використовуватися для ідентифікації вас на Snapchat. Переконайтеся, що це щось вам подобається, і ви зможете легко запам’ятовувати, оскільки ви не зможете змінити його після встановлення. Потім ви оберете пароль і введіть свій номер телефону, куди вам буде надіслано код підтвердження, щоб підтвердити свій номер телефону. Після завершення базової реєстрації вам буде запропоновано ввести адресу електронної пошти та підтвердити її. Примітка. Щоб користуватися Snapchat, вам має бути щонайменше 13 років.

Налаштуйте свої налаштування

Якщо вам коли-небудь потрібно буде оновити інформацію з інформацією до налаштувань. До нього можна отримати доступ, торкнувшись Bitmoji або піктограми профілю у верхньому лівому куті екрана. Якщо ви додали до своєї історії протягом останніх 24 годин, замість цих піктограм там з’явиться попередній перегляд, але натискання на неї буде функціонувати однаково. Знайдіть значок шестірні у верхньому правому куті меню, що з’явиться, щоб оновити вашу особисту інформацію, зокрема, хто може надсилати вам знімки та переглядати ваші історії. Ви також можете очистити кеш розмов та двофакторну перевірку.

Створення вашого Bitmoji

З липня 2016 року, коли Snapchat придбав Bitstrips та Bitmoji, ви можете створювати персоналізовані аватари мультфільмів та наклейки для використання в додатку. Якщо ви хочете створити аватар Bitmoji (ви, мабуть, робите це; їм це дуже цікаво), натиснітьБітмоджіваріант в Налаштування для перенаправлення на додаток Bitmoji. Звідти ви можете створити аватар і зв’язати свої Bitmoji зі своїм акаунтом Snapchat.

Знайдіть і додайте друзів

Щоб додати друзів на Snapchat, торкніться Додати друзів у вашому профілі. Потім ви можете шукати друзів за їх іменем користувача. Якщо ви синхронізували свої контакти, перейдіть доКонтактирозділ, де тут будуть відображатися всі ваші друзі з акаунтами Snapchat. Коли друг додає вас, на піктограмі вашого профілю з’являється жовте сповіщення (як видно з камери), і ви побачите «1 Snapchatter додав вас!» підДодати друзів. Щоб додати друга, який вже додав вас, торкніться + Прийняти поруч із їх ім'ям у Додати друзів меню.

Створіть свій перший знімок

Коли ви вперше відкриваєте Snapchat, він автоматично активує камеру. Ви можете легко відрегулювати фокус, торкнувшись екрана. Якщо ви торкаєтесь обличчя в режимі селфі, ви активуєте фільтри. Щоб перейти з задньої на передню камеру, торкніться значка камери у верхньому правому куті. Щоб увімкнути спалах, торкніться символу блискавки ліворуч від піктограми камери. Щоб зробити знімок, торкніться кола внизу екрана. Натисніть і утримуйте коло, щоб зробити відео. За допомогою Snapchat відеозаписи записуються з кроком 10 секунд, але ви можете записати кілька знімків (до шести), якщо утримувати кнопку запису. Якщо ви знаєте, що записуєте довше відео, під час запису ви можете провести пальцем ліворуч до піктограми замка, так що тепер вам не доведеться тримати кнопку. Попередній перегляд кожного знімка з’явиться у лівому куті екрана.

Приправляючи ваші знімки

Одна з найкращих речей Snapchat - це те, що він пропонує безліч функцій, щоб зробити ваші знімки цікавішими. Ви можете каракулювати, додавати різні відтінки, смайлики, наклейки, текст та регулювати обмеження часу своїх повідомлень. Ви навіть можете дублювати частини зроблених фотографій і перетворювати їх на наклейки.

Як додати текст

Якщо ви хочете додати текст до своїх фотографій, щоб надати їм трохи більше контексту, натисніть клавішу Т піктограму у верхньому правому куті екрана після того, як ви зробите знімок. Це призведе до стандартного методу додавання тексту до вашого знімка. Повторне натискання піктограми прокручує ще кілька варіантів, включаючи текст по центру та вирівняний за лівим краєм. Ви можете змінити колір тексту та, пересуваючи курсор вздовж повзунка праворуч на екрані. Текст, що вільно плаває, також можна збільшити або зменшити, натискаючи на екран і переміщуючи одним пальцем. Snapchat також надає вам різні шрифти на вибірСценарійіКомічний Санс.

Як додати лінзи

Snapchat послідував за набором з Instagram, що дозволяє додавати фільтри до обличчя, хоча вони називають це лінзами. Перш ніж фотографувати, натисніть на значок смайлика праворуч від кнопки зображення. Тоді ви можете вибрати з більш ніж 20 різних фільтрів, включаючи перетворення себе на милого цуценяти, щоб "підкинути" веселку. Тепер, замість того, щоб стирчати язик, щоб розбити лінзи, Snapchat використовує розпізнавання мови, щоб оживити ваше обличчя.

Як додати каракулі

Щоб додати каракулі до вашого знімка, торкніться інструмента олівець під значком Т значок, який знаходиться у верхньому правому куті. Ви можете змінити колір, відрегулювавши повзунок, і, як для нового тексту, ви можете натиснути на екран, щоб збільшити або зменшити розмір пензля. Потім пальцем намалюйте фотографію. Якщо ви помилитеся, не хвилюйтеся - ви можете легко скасувати свою помилку, натиснувши стрілку ліворуч від олівця. Ще раз натисніть на олівець, щоб повернутися до початкового меню.

Як додати крутий фільтр або ефект

Ви намагаєтеся додати різні відтінки своїм знімкам? Спочатку переконайтеся, що у вас увімкнені фільтри. Вам потрібно поділитися своїм місцезнаходженням із програмою, оскільки багато фільтрів базуються на розташуванні. Після ввімкнення фільтрів просто проведіть пальцем ліворуч або праворуч по екрану, і ви зможете переглянути кожен доступний фільтр або кадр. Ви також можете додати більше одного фільтра до оснащення. Після того, як ви зробите знімок і проведіть пальцем праворуч, під піктограмою секундоміра з’явиться піктограма шару. Після того, як ви знайшли ідеальний кольоровий фільтр для вашого знімка, клацніть на піктограму, і це дозволить вам вибрати інший фільтр. Ви можете мати до трьох фільтрів на кожному знімку.

Як додати GIF-файли та наклейки

Створити унікальний знімок простіше, ніж будь-коли, просто натисніть піктограму паперу під інструментом олівця, і ви потрапите в меню, де ви можете додати GIF-файли, наклейки, бітмоджі та смайлики. Крім того, якщо ви вже знаєте, яку наклейку чи GIF вам потрібно, ви можете скористатися рядком пошуку, щоб знайти саме те, що ви шукаєте.

Як відрегулювати обмеження часу

Регулюючи обмеження часу, ви можете вибрати, як довго ви хочете, щоб одержувач міг переглядати ваш знімок. Ви можете налаштувати час від 1 до 10 секунд. Існує також Немає межі опція, але повідомлення все одно зникне після закриття. Торкніться значка секундоміра внизу випадаючого меню, після того, як ви зробите знімок, щоб відрегулювати це налаштування.

Як зберегти знімки

Якщо ви хочете зберегти знімок перед надсиланням або перед тим, як обклеїти його наклейками чи каракулями, торкніться стрілки, спрямованої вниз, внизу екрана, щоб завантажити його. Потім ви можете зберегти його у своїх спогадах - особиста колекція знімків та історій у додатку - або на камері телефону. Якщо ви хочете зберегти зображення у своєму телефоні, Snapchat повинен мати доступ до вашого фотоальбому. Якщо вам не подобається зроблений знімок і ви хочете почати все спочатку, клацніть маленький сірий X у верхньому лівому куті, щоб видалити поточний знімок і повернутися до камери.

Надсилання першого знімка

Тепер, коли ви відкрили рахунок і додали кількох друзів, ви готові надіслати своє перше повідомлення! Щоб надіслати знімок після того, як ви його зробили, торкніться синьої стрілки в нижньому правому куті. З'явиться ваш список контактів, і ви зможете вибрати, кому ви бажаєте його надіслати. Завдяки Snapchat немає обмежень для кількості людей, яким ви можете надіслати знімок, тому отримуйте задоволення від нього та надсилайте свій знімок скільки завгодно друзям (хоча майте на увазі, що вони отримують повідомлення для кожного з них). Ви також можете додати його свою історію (колекцію знімків, які залишатимуться у вашому профілі протягом 24 годин) із цього меню, або додати її до загальнодоступної історії. Коли ви будете готові надіслати знімок, торкніться білого значка надсилання в нижньому правому куті.

Якщо у вашому телефоні вже є фотографія, якою ви хочете поділитися на Snapchat, клацніть маленький значок під більшим колом, за допомогою якого ви робите фотографію з камери (схоже, що дві фотографії перекриваються). Потім вас переведуть уСпогади розділ Snapchat. Тут ви також знайдете вкладку «Рулон камери», за допомогою якої можна переглядати фотографії, збережені у вашому телефоні. Просто торкніться одного із зображень, натисніть три вертикальні крапки у верхньому правому куті, щоб відредагувати його, і натисніть "Надіслати", коли будете готові.

Перегляд отриманих знімків

snapchat

Щоб переглянути отримані знімки, перейдіть на екран камери та проведіть пальцем праворуч, щоб отримати доступ до Друзі меню. Ви також можете отримати доступ до цього меню, натиснувши на Друзі в лівому нижньому куті екрана камери. Якщо у вас є непрочитані повідомлення, на цій піктограмі має з’явитися кругове сповіщення. Досягнувши меню, якщо поруч із іменами вашого друга є заповнений значок (синій для тексту, червоний для фотографії або фіолетовий для відео), це означає, що ви ще не відкрили його оснащення. Якщо ви бачите порожній або білий значок (або взагалі нічого), це означає, що ви його вже переглядали. Ви також можете побачити, чи не пропустили ви жодних знімків, натиснувши ім’я певної людини та прокрутивши вгорі в журналі чату.

Щоб дізнатись, чи отримували ваші друзі ваші повідомлення, подивіться під іменем людини, яку ви хочете перевірити. Під їх назвою буде маленька коробка або стрілка (в одному з трьох вищезазначених кольорів). Якщо будь-яка піктограма біла, це означає, що вони відкрили її, і вона повідомить вам, коли вони відкрили її праворуч від цього місця. Якщо вони цього не зробили, він повідомить вам, коли повідомлення було доставлено.

Створення та надсилання історій

Ще в 2013 році Snapchat представив Stories - функцію, яка дозволяє додавати оснастку до стрічки протягом 24 годин, перш ніж вона зникне. Історії можуть бачити ваші друзі - або будь-хто, якщо ви публікуєте публічну історію. З моменту останнього оновлення перегляд історій вашого друга дещо відрізняється. Тепер воно знаходиться в тому ж меню, яке ви переглядаєте. Якщо навколо будь-якої фотографії вашого друга у папці є синє кільце Друзі меню, це означає, що вони завантажили в Story of the day. Клацніть на фотографію, щоб переглянути її. Якщо ви хочете пропустити знімок, клацніть ліву частину екрана, праву, щоб повернутися назад, або потягніть вниз, щоб закрити. Ви можете переглядати історії своїх друзів, проводячи пальцем ліворуч від екрана камери, і їхні історії будуть у верхній частині.

Щоб створити власну історію, зробіть фотографію чи відео та торкніться значка плюса, який знаходиться внизу екрана. Далі торкніться Додати. Ви також можете додати повідомлення до своєї історії зверху Відправити меню, де ви надсилаєте повідомлення своїм друзям.

Якщо ви хочете видалити знімок зі своєї історії, просто перейдіть до свого профілю (який покаже попередній перегляд вашого сюжету у верхньому лівому куті сторінки камери та натисніть Моя історія в центрі екрана. Торкніться фотографії чи відео, яке ви хочете видалити, і виберіть піктограму кошика для сміття внизу фотографії. Ви також можете завантажити всю історію на рулон камери, натиснувши стрілку вниз на Моя історія бар.

Виявлення кураторських історій від редакторських команд Snapchat

Зараз легше виявити кураторські історії від різних редакційних команд Snapchat, ніж будь-коли раніше. В даний час на вибір є понад 25 засобів масової інформації, серед яких IGN, The New York Times, Complex, ESPN, CNN, People, Vice, Food Network та Mashable.

Щоб скористатися функцією Discover, ви можете або натиснути на піктограму Discover у правому нижньому куті камери, або провести пальцем ліворуч із того самого екрана. На вкладці "Відкрити" ви побачите ескізи різних історій, які ви можете переглянути, включаючи Snapchat. Кожна історія розбита на короткі відеокліпи, які ви можете прослухати, як звичайне відео Snapchat. Деякі також дозволяють вам провести пальцем угору та прочитати повну статтю. Майте на увазі, що кожен канал має рекламу, хоча ви можете легко пропустити їх.

Чат на Snapchat

Snapchat не просто дозволяє надсилати знімки та історії, ви також можете проводити відео- та голосовий чат із друзями. Щоб розпочати чат, перейдіть до Друзі меню та виберіть друга, з яким хочете поспілкуватися. Ви можете надсилати фотографії в чат, дзвонити, отримувати доступ до камери, відеочату та надсилати смайли. Якщо у вас налаштовано Bitmoji, ви можете отримати до них доступ із вкладки смайлів у журналах чату.

Коли ви залишите екран чату, усі ваші повідомлення між вами та вашим другом будуть автоматично очищені. Якщо ви хочете зберегти повідомлення, натисніть і утримуйте те, яке хочете зберегти. Вам буде надана можливість скопіювати повідомлення або зберегти його в чаті. Колір фону зміниться на сірий, якщо повідомлення було збережено в чаті. Щоб скасувати його, торкніться ще раз і виберіть Незберегти.

Використання окулярів Snapchat

З появою окулярів Snapchat вам більше не доведеться робити паузи та виймати телефон, щоб зафіксувати момент. Spectacles 2 щойно вийшов у світ 5 вересня, і тепер його можна придбати в Інтернеті безпосередньо на веб-сайті Spectacles за 150 - 200 доларів. Якщо вам вдається взяти пару в руки, це пропонує унікальний спосіб запису знімків під час руху.

Перш ніж розпочати зйомку відео Snapchat у акуратних окулярах, вам доведеться поєднати Окуляри зі своїм обліковим записом. Для цього відкрийте Snapchat і отримайте доступ Налаштування. Звідти прокрутіть вниз, поки не побачитеОкуляри. Торкніться значкаОкуляри і там ви знайдете вказівки щодо поєднання їх із вашим обліковим записомВи також можете знайти посилання для придбання пари Окулярів там.

Щоб записати відео за допомогою окулярів, просто натисніть кнопку на лівій стороні окулярів. В окулярах буде записано 10-секундне відео, і ви можете додати до нього 10 секунд за раз при кожному наступному натисканні. Світлодіодні індикатори в специфікаціях також загоряться під час запису окулярів. Не забудьте ознайомитися з нашим повним посібником із використання окулярів - від способу їх придбання до використання.

Можливо, інтерфейс Snapchat змінився з часу останнього оновлення програми, але він все ще досить простий у використанні, хоча б трохи попрактикувався. Історії тепер інтегровані в Друзі екран і загальний інтерфейс трохи змінився, але це все той же Snapchat. За невеличкими настановами ви незабаром зніметеся та поділитесь усіма особливими моментами життя з друзями.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found