Файні брати закрили "Реагуй на світ", вибачись перед фанатами

Оновлено 02.02.2016 Сакібом Шахом: Негативна реакція на програму ліцензування Fine Brothers ’React World змусила її творців повністю припинити ініціативу.

Внаслідок негативної реакції на програму ліцензування React World критики відмовились від спроб Fine Brothers надати торговій марці слово «React» стосовно Інтернет-відео. Недовга ініціатива, розпочата минулого тижня, дозволила шанувальникам та творцям YouTube дозволити ліцензію на вибрані шоу від Fine Brothers для створення власних відеороликів "React".

«Файні брати» зробили це оголошення в дописі «Medium», в якому вони «вибачились» за побудову «системи, яку можна легко використати для помилки». Поряд зі своїм рішенням закрити React World, зірки YouTube стверджують, що вони також відкликають усі свої торгові марки та програми «React», а також звільняють усі попередні претензії щодо ідентифікатора вмісту, в результаті яких відео інших користувачів було видалено на основі порушення авторських прав. .

"Побоювання людей щодо React World зрозумілі, і що люди бачать зв'язок між цим та нашими минулими видаленнями відео, але це були помилки з більш ранніх часів", - сказали у своїй заяві Файн Бразерс. "Людям цілком логічно не довіряти нашим мотивам тут, але ми впевнені, що наші дії будуть говорити голосніше, ніж ці слова, які рухаються вперед".

Опоненти заявляють, що торгові марки угоди є вже існуючим форматом, а саме відео з реакцією. За час, як було оголошено про запуск «React World», популярний розважальний канал Fine Brothers втратив десятки тисяч передплатників на день.

Оновлено 02.01.2016 Сакібом Шахом: Ліцензійна програма Fine Brothers "React World", можливо, обійшлася зіркам YouTube у понад 100 000 підписників каналів, що спричиняє зростаючу реакцію в Інтернеті.

Суперечка розпочалась після оголошення програми ліцензування минулого тижня. Майже відразу популярні канали YouTube почали критикувати цей крок у серії з'їдливих пародійних відео, таких як наведене нижче від ігрового каналу Mega64.

В іншому місці на Reddit користувачі почали обговорювати суть програми, зокрема, критикуючи жорсткі юридичні заходи, які Fine Brothers мають право вживати проти користувачів, які завантажують відео “React” без їх дозволу. По суті, аргумент, висунутий тими, хто виступає проти React World, полягає в тому, що торгова марка Fine Brothers «React» обмежує користувачів у створенні форми вмісту, яка вже існувала до популяризації Fine Brothers, а саме відео реакції.

Трепет від творців і шанувальників YouTube не безпідставний, повідомляє Guardian. Раніше Файні брати критикували використання реакційних відео іншими, включаючи шоу Еллен та BuzzFeed. Крім того, непов’язані канали YouTube, зокрема „Seniors React“ та „British Kids React“, були змушені видалити свої відео після запитів на видалення зірками YouTube.

Вплив зворотного люфту можна виміряти, дивлячись на стрімке кількість підписників каналу Fine Brothers Entertainment (FBE), де розміщено багато їхніх відео React, як зазначив користувач Reddit mr_grass_man. Щоб поставити це на перспективу, служба аналітики Social Blade показує, що канал FBE втратив понад 100 000 передплатників з моменту оголошення React World 26 січня.

Зі свого боку, Файні брати опублікували оновлене відео, намагаючись висвітлити те, що вони назвали "переважним" негативом навколо програми React World. У ньому вони заявляють, що їм не належить жанр відеореакції та що їх ліцензія поширюється лише на їх власний вміст React.

Відео з легендарною реакцією існує вже майже десять років, набуваючи популярності після випуску шквалу кліпів, на яких показано, як люди реагують на вірус. 2 Дівчата 1 Кубок відео. З тих пір цей формат був прийнятий численними медіа-розробниками на YouTube, але не обмежуючись ними. Відомі відео-реакції за ці роки включають групу американських морських піхотинців, що реагують на згаданий кліп, тріо жінок похилого віку, що реагують на секс-стрічку Кім Кардашьян, і глядачів, що реагують на сумнозвісну сцену "Червоного весілля" на HBO Гра престолів.

Оригінальний текст: Канал YouTube Fine Brothers Entertainment (FBE) запускає ліцензійну угоду для шанувальників, яка дозволяє їм створювати власні версії своїх популярних відео React.

Новий канал, який запускається пізніше цього року, під назвою React World, буде передавати створені користувачами відео та виступатиме як інтернет-спільнота для шанувальників, повідомляє Variety. Тим часом FBE запропонує рекламну та технічну підтримку творцям, які беруть участь у програмі.

Ліцензії та торгові марки FBE, доступні для творців на момент запуску, включають "Діти реагують", "Підлітки реагують", "Старці реагують", "Дорослі реагують", "Реагують ігри", "Чи знають вони це", "Люди проти їжі", " Розбивка на лірику »,« Намагайся не посміхатися чи сміятися »,« Думки »та« Люди проти технологій ».

Користувачі, які беруть участь у React World, отримають виробничі вказівки, креативні вказівки та бібліотеки форматування, щоб допомогти у процесі створення. Ліцензії React відкриті для всіх, якщо у вас є канал YouTube і ви можете відповідати мінімальним віковим вимогам для законного підписання контракту в країні, в якій ви проживаєте.

Що стосується монетизації, творці React World мають можливість брати участь у спонсорських угодах спільно з брендами, про які веде переговори FBE. Незважаючи на те, що ліцензії безкоштовні, творці React World повинні домовитись про розподіл 20 відсотків доходу від AdSense та 30 відсотків угод із брендами преміум-класу з FBE. Більше інформації можна знайти на веб-сайті FBE.

Компанія заявляє, що співпрацює з YouTube та ChannelMeter над запуском React World, причому останній відповідає за відеоаналітику та глобальні платежі.

"Файні брати стали новаторами на YouTube з першого дня, тому не дивно, що вони створили унікальний спосіб розширити надзвичайно популярну серію" Реагувати "на аудиторію YouTube по всьому світу", - Келлі Мерріман, віце-прем'єр-міністр YouTube у партнерстві з контентом. , йдеться у заяві. "Це створення брендів у вік YouTube - медіа-компанії, що ростуть, будують свої бренди завдяки співпраці з творцями по всьому світу"

На сьогодні FBE, заснована братами з реального життя Бенні та Рафі Файном, вимагає понад 20 мільйонів підписників та 150 мільйонів переглядів щомісяця в сімействі каналів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found