Дані приватної групи Facebook неналежним чином отримують доступ сторонніми розробниками

Facebook знову опинився в центрі нещастя щодо конфіденційності користувачів. У своєму повідомленні в блозі його керівник партнерських відносин на платформі Константінос Папамілтіадіс розповів, що близько 100 сторонніх розробників додатків мали неналежний доступ до персональних даних членів кількох груп, незважаючи на те, що соціальна мережа переглянула свої API, щоб запобігти цій точній поведінці. рік.

До змін у системі Групи Facebook дозволив стороннім розробникам витягувати інформацію про учасників групи, таку як їхні фотографії профілю, імена тощо. Все, що їм потрібно, - це зелене світло від адміністратора групи. Однак, після скандалу з Cambridge Analytica, компанія випустила оновлення, яке обмежило доступ сторонніх осіб до імені групи, кількості користувачів та вмісту публікацій, а також відмови від своїх приватних даних для учасників.

У своєму огляді Facebook виявив, що десятки розробників змогли функціонувати на основі застарілих правил групи і продовжували витягувати особисті дані членів, навіть коли вони цього не мали. Зазначається, що принаймні 11 із цих партнерів були активними протягом останніх 60 днів.

Більшість із цих партнерів, як стверджує Facebook, були додатками для управління соціальними мережами та потокового відео. Наприклад, перший дозволяє компаніям управляти кількома групами Facebook та пропонувати підтримку клієнтів за допомогою централізованої інформаційної панелі.

Хоча на даний момент незрозуміло, чи було зловживано даними учасників з метою реклами або якихось інших незаконних цілей, Facebook заявляє, що зараз скасував доступ і планує провести аудит, щоб підтвердити, що дані були знищені.

«Сьогодні ми також звертаємось до приблизно 100 партнерів, які, можливо, отримали доступ до цієї інформації, оскільки ми оголосили про обмеження API груп, хоча, ймовірно, кількість, яка насправді була меншою та зменшувалася з часом. Хоча ми не бачили жодних доказів зловживань, ми попросимо їх видалити всі дані членів, які вони могли зберегти, і ми проведемо перевірку, щоб підтвердити, що вони були видалені ”, - додав Папамілтіадіс.

Facebook, здавалося б, через тиждень опинився в центрі громадськості та урядів по всьому світу. Кілька днів тому бегемот у соціальних мережах оголосив про ребрендинг компанії та нові логотипи, намагаючись пом'якшити її хворий імідж і, що ще важливіше, сигналізує про те, що його не-Facebook (такі як Instagram та WhatsApp) не повністю визначені Facebook, соціальною мережі.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found