Facebook видаляє автоматичне тестування коментарів після виклику інструмента "Dystopian"

Facebook розпочав тестування функції автоматичного коментування та негайно вимкнув її після того, як користувачі назвали запропоновані інструментом коментарі щодо висвітлення новин про стрілянину "дистопічним". Користувачі Facebook нещодавно помітили пропозиції щодо коментарів щодо кількох типів публікацій у Facebook, але ідея алгоритму, що пропонує коментар щодо катастрофи, не сподобалася користувачам. За даними BuzzFeed, Facebook відключив тест після галасу щодо цієї функції.

Тест призначений для інструменту, який пропонує коментарі, що дозволяє користувачам відповідати одним кліком, а не фактично вводити коментар. Хоча ярлики можуть бути вітаються в деяких частинах програми, користувачі Facebook вважали, що автоматична реакція на висвітлення стрілянини в лікарні в Чикаго була нечутливою та нормалізованою стрільбою.

Тож я просто зауважую, що у Facebook є автовідповідач про думки та молитви в нашій лікарні в Чикаго, який знімає пряму трансляцію, і у мене є думки pic.twitter.com/8LQULnbQty

- Стеф Хаберман (@StephLauren) 19 листопада 2018 року

За даними BuzzFeed, інструмент створив пропозиції на кшталт "це так сумно" і "так шкода" в прямому ефірі, що висвітлює зйомки в Чикаго. Твіт одного користувача, який робить знімок екрана функції, викликав критику щодо потенційного інструменту. Один коментатор описав цю функцію як щось, що буде в епізоді Чорне дзеркало, інший назвав скріншот "найдистопічнішим, що я бачив цілий день".

Незважаючи на те, що вміст першого поміченого тесту функції гідний страху, Facebook заявляє, що інструмент не був належним чином реалізований, і вимкнув тест. Як і Facebook в минулому не спрацьовував, пропозиції, мабуть, є результатом алгоритму, можливо, такого, що пропонує коментарі на основі найпопулярніших типів відповідей. Facebook не відповів на запит Digital Trends про коментар.

За даними BuzzFeed, тест автоматичного коментування також проводився для інших типів відео, включаючи новини та ігри. За допомогою тесту запропоновані коментарі з’явилися в бульбашках під публікацією. Клацнувши на один, миттєво надсилає цей коментар, заощаджуючи час на надсилання коментарів. Ця функція схожа на автовідповідач, який нещодавно запустив Google, але первинна відповідь користувача припускає, що інструмент може бути недоречнішим у соціальній мережі, де користувачі також можуть швидко реагувати реакціями смайлів.

У Facebook заявили, що тест вимкнено "поки що", але не надав більше подробиць про те, чи буде вдосконалена та перепробована функція, чи коли. Як тест, ця функція була доступна лише для вибраних користувачів, і незрозуміло, коли тест вперше розпочався.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found