Jelly, соціальний додаток для запитань і відповідей від Biz Stone

додаток желе

Уявіть, що я підприємець, який розробляє додатки, викладаю вам свою гарячу нову ідею.

"Це додаток, де ви можете задавати питання своїм друзям!" - кажу, крокуючи кімнатою. "Вам більше ніколи не доведеться ні про що дивуватися!"

"Але, Кейт", - кажеш ти, стурбованість, що випромінює твої очні яблука. "Google - це річ".

"Google - безглузда машина!" Я кричу. Я дуже збудливий підприємець. “Це соціальна пошукова система, оптимізована для мобільних пристроїв, чоловіче. Реальні відповіді від реальних людей ".

"Але, Кейт", - скажеш ти, погано намагаючись приховати недовірливість від свого голосу. "Чи не можемо ми просто запитати своїх друзів про один із тих мільйонів способів, яким ми маємо здійснювати цифровий зв'язок з ними, що існують зараз?"

На цьому етапі я знімаю маскувальника з мого технологічного блогера і виявляю, що Я БІЗ КАМЕНЬ, відомий Інтернет-користувач і найменш неприємний персонаж історії про походження в Twitter.

"О Боже!" ви кричите, підписуючи чек.

... Це мій спосіб сказати вам, що Jelly, новий соціальний додаток із запитаннями та відповідями від Біза Стоуна та Бена Фінкеля, насправді не здається чимось, що має існувати, оскільки ви можете задавати своїм друзям з Інтернету запитання про всі вже існуючі соціальні мережі, включаючи Twitter.

Але після тестування Jelly out, я підійшов до концепції. Після завантаження програми Jelly пропонує користувачам підключити програму до Facebook та Twitter, тим краще знайти друзів для запитання. Користувачі ставлять запитання, фотографуючи речі, про які вони дивуються, і підписуючи їх або малюючи на них. Jelly створений для надання привілеїв відповідати на запитання, задаючи їх, показуючи користувачам останні запити людей із їхніх мереж Twitter та Facebook, які використовують Jelly.

Звичайно, існує безліч способів запитати речі в Інтернеті, але це може стати гарним доповненням до вашого списку цифрових інструментів для запитування у людей. Інтерфейс Jelly чудовий і простий у використанні. Ви гортаєте відповіді, яких ви не знаєте, і якщо ви вважаєте, що хтось із ваших контактів може бути більш підходящим для відповіді, ви можете переслати їм запитання. Оскільки запитання ґрунтуються на зображеннях, а кількість тексту, який ви можете ввести, обмежена, Jelly найкраще підходить для питань з певними відповідями, а не філософських закликів (крім Quora).

Хоча спочатку мене не вразила концепція Jelly, і я досі сумніваюся, що вона наздожене, це, безумовно, приємна ідея, і команда Jelly зробила програму такою ж цікавою та інтуїтивно зрозумілою, як я можу собі уявити. А для страти, ??? для стійкості концепції.

Jelly доступний безкоштовно на Android та iOS.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found