TikTok тепер інтегрований у популярні програми для редагування відео

Незабаром TikTok приєднається до списку соціальних мереж, інтегрованих у ваші улюблені програми. У понеділок, 4 листопада, TikTok оголосив TikTok for Developers, набір для розробки програмного забезпечення (SDK), що дозволяє стороннім програмам додавати ярлик TikTok для зручного обміну до популярної мережі, орієнтованої на короткі відео.

Платформа запускається із семи додатків, які вже будують ярлик TikTok до програми, включаючи мобільні відеоредактори, такі як Adobe Premiere Rush, а також програму Plotaverse для перетворення нерухомих фотографій у анімацію GIF. Ця можливість дозволяє користувачам легко отримати доступ до більшої кількості інструментів та опцій редагування, ніж лише на TikTok.

Поряд з Rush і Plotaverse, список програм, що створюються в інтеграції TikTok, включає PicsArt, популярний додаток для редагування фото та відео; Enlight Videoleap, мобільний відеоредактор; fuse.it, інструмент для доповненої реальності; medal.tv, програма для обміну ігровими відео; і Momento GIF Maker, додаток для автоматичного генерування анімації з вашої камери.

"TikTok пропонує безліч креативних фільтрів та інструментів для редагування, і ми хочемо продовжувати надавати нашим користувачам інструменти для створення того, що вони можуть собі уявити", - поділилася компанія у дописі в блозі. "Ми раді розширити наші творчі пропозиції за допомогою нової програми для розробників".

Функція спільного доступу - це перший інструмент, який запускається в новому SDK TikTok, що дозволяє користувачам ділитися безпосередньо зі сторонніми програмами. TikTok, що належить китайському Bytedance, каже, що інтеграція також означає збагачений вміст програми.

Ця новина з’являється незабаром після того, як уряд США розпочав офіційне розслідування щодо TikTok щодо придбання материнською компанією musical.ly, оскільки компанія не отримала схвалення від Комітету з іноземних інвестицій (CFIUS) до придбання.

Однак закони про інвестиції - не єдина проблема платформи. Лише за кілька днів до оголошення розслідування CFIUS два сенатори закликали провести розслідування щодо програми як "загрози контррозвідки" через занепокоєння, що додаток може збирати дані користувачів, а потім зобов'язаний відповідати китайському законодавству, яке може вимагати від компанії "співпрацювати з розвідувальною роботою".

Проблеми TikTok також не властиві лише США - цього літа в Великобританії було відкрито розслідування щодо того, як програма обробляє особисту інформацію для своїх наймолодших користувачів.

Останні повідомлення