Рекламні повідомлення Reddit Scatters In-Feed у мобільному додатку

Reddit Reddit

Користувачі мобільних додатків Reddit незабаром почнуть бачити спонсоровані мультимедіа повідомлення у своїх стрічках. Нещодавно Reddit оголосив про розповсюдження власних рекламних публікацій. Оголошення відображатимуться як звичайна публікація Reddit з тими ж інструментами - за винятком синього ярлика рекламованої реклами - і почнуть розповсюджуватися спочатку для користувачів iOS, а Android - наступних кількох тижнів.

Reddit очікує, що нові спонсоровані публікації, тип рідної мобільної реклами, призведуть до більшої зацікавленості, оскільки звичайна безліч варіантів, таких як "проти", "проти" та коментарі, є незмінними. Існуючі формати мобільних оголошень на платформі не дозволяють коментувати, зміни, які компанія пропонує, призведуть до кращої ефективності цих нових оголошень.

Новий формат оголошень підтримує інші рекламні інструменти Reddit, включаючи можливість націлювання на користувачів на основі інтересів, спільноти, географії або використовуваного пристрою. Коментарі можна також вимкнути до оголошень, як і до оголошень на настільному комп’ютері.

Компанія каже, що реклама дозволяє компаніям охопити унікальну групу мобільних користувачів Reddit. Після запуску версій додатків (iOS та Android) одного з 10 найбільших веб-сайтів менше двох років тому, популярність програм зросла. Зараз 41 відсоток часу, витраченого на перегляд Reddit, надходить від користувача на мобільному пристрої. Статистика також показує, що користувачі мобільних пристроїв проводять на платформі на 30 відсотків більше часу порівняно з користувачами настільних ПК.

Новий формат реклами також пропонує нові можливості для унікальної групи глядачів - Reddit каже, що 80 відсотків користувачів мобільних додатків не використовуються для настільної версії. Новий формат також відкриє більше можливостей для розміщення заявок на рекламу на платформі Reddit.

Новий формат оголошень запускається без тестування, а це означає, що Reddit ще не має надійної статистики щодо оголошень. Зараз Reddit виріс до 330 мільйонів користувачів, які щомісяця активно працюють на платформі, створюючи в середньому близько 14 мільярдів переглядів екрану щомісяця. Платформа приносить майже 11 мільйонів публікацій за той самий час. Щодня Reddit бачить 2,8 мільйона коментарів та 58 мільйонів голосів за або проти. Молоді люди є найбільш активними на платформі, 79 відсотків користувачів потрапляють до вікової групи 18-34 років. Приблизно половина користувачів - американці, 70 відсотків - з англомовних місць.

Останні повідомлення