Facebook тепер дозволяє компаніям брати плату за онлайн-події

Facebook дозволяє компаніям стягувати гроші за онлайн-події в режимі реального часу, що, на його думку, допоможе компаніям утриматися на плаву, оскільки пандемія тримає клієнтів подалі від вітрин.

Завдяки новому доповненню платформи власники сторінок можуть проводити подію у Facebook та стягувати з гостей плату за відвідування.

"Поки діють мандати щодо соціального розмежування, багато підприємств та творців перекладають свої події та послуги в Інтернет, щоб зв’язатись із існуючими клієнтами та залучити нових", - сказав Фіджи Сімо, керівник програми Facebook. "Люди також більше покладаються на відео в реальному часі та інтерактивний досвід, коли вони не можуть фізично зібратися".

Профілі повинні використовувати Facebook Live для розміщення платних прямих трансляцій, але компанія також тестує платні події в Messenger, щоб допомогти персоналізувати збори. Нова функція доступна у 20 країнах. Користувачі повинні відповідати політиці монетизації партнерів Facebook.

Для подальшої підтримки малого бізнесу та творців Facebook відмовляється від звичайних онлайн-зборів за події, однак інші збори виникають при використанні інших варіантів подій, таких як маркетинг.

Компанія також відмовилася від 30% податку в App Store, прикріпленого до певних профілів.

«Ми попросили Apple зменшити 30% податку в App Store або дозволити нам пропонувати Facebook Pay, щоб ми могли покрити всі витрати для підприємств, які борються під час COVID-19. На жаль, вони відхилили як наші запити, так і малим і середнім підприємствам [малому та середньому бізнесу] буде виплачено лише 70% від їх заробленого з трудом доходу », - сказав Сімо в заяві Facebook.

За даними Facebook, прямі трансляції в додатку продовжують залучати більшу аудиторію. У червні прямі трансляції на сторінках у Facebook подвоїлись, оскільки творці з’їхалися до прямих трансляцій, щоб компенсувати скасовані особисті події.

Останні повідомлення