Instagram продовжує натиск на Snapchat за допомогою оновлення Geostickers

instagram офлайн f8 2017 Pixabay / Pexels Instagram продовжує свій невпинний напад на Snapchat сьогодні, додавши геостикери до Instagram Stories. Стікери працюють так само, як і наклейки Snapchat, надаючи користувачам унікальні ілюстрації, що представляють область, в якій вони перебувають.

За даними Instagram, першими місцями, де отримують більш просунуті унікальні наклейки по місту та сусідству, є Нью-Йорк та Джакарта. Ці нові геостикери додаються до поточної лінійки наклейок Instagram Stories і стануть доступними для користувачів Instagram по всьому світу з останнім оновленням 10.11, випущеним сьогодні для iOS та Android.

Цікавим поворотом до версії геостикерів в Instagram є те, що глядачі можуть торкнутися наклейки та перейти на сторінку місцезнаходження для цього місця, заповнену місцевими публікаціями в Instagram. Це свого роду чудовий спосіб дослідити світ і побачити, що бачили та переживали інші, хто відвідав подібне місце.

Це доповнення до Instagram стало однією з останніх унікальних функцій, які Snapchat зберігає над мережею обміну зображеннями Facebook, і тепер ця фінальна примітка (яка, ймовірно, надійде) - це фільтри Snapchat з доповненою реальністю, які утримують користувачів на цій платформі.

Ці новини, здається, лише ускладнюють і без того жахливу ситуацію для Snapchat, який за останні два дні спостерігав зниження цін на акції приблизно на 24 відсотки. Це після того, як новини почали кружляти про масове падіння нових реєстрацій та використання після того, як почали виходити ці клоновані функції Instagram.

Поки ще невідомо, чи зможе Snapchat витримати бурю в Instagram, але одне, що цілком зрозуміло з цього моменту, полягає в тому, що Facebook і Instagram не наносять жодних ударів, а йдуть за Snapchat та його користувачами з усім, що у них є. Це прислів’я «Девід проти Голіафа» у соціальних мережах, і буде цікаво подивитися, як все це буде відбуватися.

Останні повідомлення