Вболівальники монополії знаходять тварин, які симпатичніші технічним, голосуючи за заміну класичних жетонів

Монополія, гра, в якій залізниці мають важливе місце, ніколи не була на передовій технологій. Ну, принаймні, не з моменту його винаходу в 1933 році. У своєму первісному вигляді гравці мали просто знаходити предмети побуту, щоб використовувати їх як ігрові фігури, і, можливо, саме тому перша серія офіційних жетонів включала наперсток та праску. Але зберігач "Монополії" Hasbro дав шанувальникам можливість перевести гру в сучасну епоху, проголосувавши за нові жетони гравців, включаючи символ хештегу, смайлик поцілункового обличчя та не зовсім сучасний ЕЛТ-телевізор.

Ну, дільниці закрили. І що ми зробили? Ми обрали купу тварин. Коли Hasbro оголосить неділю у Всесвітній день монополії, до восьми жетонів, які пройдуть "Go" у наступному випуску гри, що відбудеться цієї осені, включають пінгвіна, кота, гумову качку, Т. Рекса та улюблену собаку Скотті. Решта три жетони - це класика гри: циліндр, лінкор та автомобіль (не новий гоночний автомобіль у стилі Формули 1, за який могли б проголосувати вболівальники, бо, мабуть, ми не можемо мати приємних речей).

Кампанія “Token Madness”, як називає її Hasbro, була широко розкручена через Twitter та Instagram за допомогою хештегу #VoteMonopoly. 64 кандидати, включені до виборчого бюлетеня, зібрали 4,3 мільйона голосів від шанувальників у 146 країнах. З цими цифрами трохи дивно, що замінено лише три з восьми поточних жетонів: знаковий наперсток, зношений багажник і надійна тачка.

Жетони, які ми могли мати, але ні.

Хоча ми не витрачаємо часу на прикриття переобрання улюбленого уболівальниками собаки Скотті, як технічний сайт ми повинні висловити певне докори сумління, що не зможемо орієнтуватися в контурі Монополії, кричачи «Купуй! Купуйте! Купуйте! » у наш мініатюрний стільниковий телефон Motorola DynaTAC 8000X - ще один суперечливий знак, за який могли б проголосувати вболівальники, але незрозумілим чином ні. Припускаємо, ми можемо втішитись тим фактом, що Т. Рекс, як давно вимерлий динозавр, сьогодні відіграє сильну роль в Інтернет-культурі, і, можливо, пінгвін є родичем Tux від Linux.

Гаразд, ми досягаємо. І справді, з ким ми жартуємо? Ми повністю будемо грати як гумова качка.

Останні повідомлення