Як вставляти альбоми Facebook

як вбудувати фотоальбоми з фотографій у Facebook

Люди зазвичай завантажують фотографії у Facebook, щоб поділитися ними зі своїми друзями. Однак не всі мають обліковий запис на сайті соціальних мереж (на що я кажу: Так, хлопці ... киньте, роблячи вигляд, що не хочете!). Щоб вирішити цю проблему, Facebook включає посилання на кожен фотоальбом Facebook, який ви збираєте та ділитеся, який ви можете передати людям, незалежно від того, чи мають вони власний профіль чи ні.

посилання на альбом у Facebook

Але у тих, хто займається виробництвом вмісту в Інтернеті, є ще кілька кроків, щоб зробити ці фотоальбоми екранованими, правомірно обрізаними та перетягнутими в системи управління вмістом. На щастя, Facebook прийняв прихід вбудованого Інтернету. Користувачам вже надана можливість пропустити кнопку друку на екрані та перейти безпосередньо до вбудування публікацій у Facebook. Цей крок відкрив двері для інших, щоб знайти спосіб зробити наступний крок до впровадження фотоальбомів Facebook.

Im.mk, македонське агентство з цифрового маркетингу, яке заснувало платформу, що спрощує обмін інструментами для кращого соціального залучення, створило новий віджет - з відповідною назвою Embed Facebook Gallery -, що дозволяє користувачам вставляти свої фотоальбоми у Facebook на свої блог або веб-сайт. Ось як це працює:

Зайдіть на Facebook і знайдіть альбом, який ви хочете вставити. Скопіюйте посилання в адресний рядок. Перейдіть до Embed Facebook Gallery, вставте посилання в поле та натисніть Go.

вбудувати галерею facebook - -

Це згенерує два фрагменти коду, які ви зможете ввести у свою публікацію. Ви можете налаштувати ширину та висоту iframe так, щоб вона відповідала текстовій області вашого блогу.

вбудувати галерею facebook - попередній перегляд

Ось так виглядає вбудований фотоальбом, пристосований до вимог простору Digital Trends:

На даний момент схоже, що віджет працює лише для альбомів, розміщених за допомогою облікового запису сторінки Facebook, тому, якщо ви сподіваєтесь використовувати цю функцію на своїх особистих фотографіях, вам не пощастило - однак ви можете відвідати улюблений Facebook сторінки та поділіться своїми альбомами у своєму блозі чи на веб-сайті.

Ми зв’язалися з розробниками, щоб запитати, чи є це обмеження з боку Facebook, чи це обмеження, яке вони врешті вирішать, і оновимо цей матеріал, як тільки отримаємо повідомлення.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found