Як збільшити списки Facebook

facebook-списки-обмежені-знайомства-відмінностіНе для того, щоб похвалитися, але зараз у мене 1399 "друзів" у Facebook. Це смішне - і, можливо, хибне - число, і це моя вина. Більшість користувачів Facebook, мабуть, опиняються в цій позиції: з надто друзями, переповненою стрічкою новин інформації, яку ви не турбуєте від людей, яких ви майже не знаєте, та комплексом провини щодо фактичного видалення людей.

Якби тільки алгоритм стрічки новин Facebook не був таким жахливим. Якби лише Facebook мав автоматичну функцію зняття друзів, за якою ви б не розмовляли з кимось роками, вони просто зникли б із вашого списку контактів. Якби тільки Facebook справді міг сказати, від кого ви найбільше хотіли новин. Звичайно, ми дізналися, що ці речі недоступні нам, і натомість вам потрібно буде вручну очистити свою стрічку новин, яка перенасичена і занадто захаращена.

Але якщо ви недостатньо сміливі, щоб натиснути на спусковий гачок і не хочете витрачати занадто багато часу на організацію вашої стрічки, є рятувальна грація: списки Facebook. Можливо, ви не думаєте, що вони вам потрібні, але вам це абсолютно потрібно.

1. Оцініть свої стосунки

Запитайте себе: "Чи буде ця людина відвідувати моє весілля / день народження / похорони?" Це сумна реальність, але, мабуть, половина ваших друзів у Facebook цього не зробить, і це цілком нормально. Після того, як ви визнаєте цей факт, ви почуватиметеся менш погано, оцінюючи свої дружні стосунки з людьми, і саме це вам знадобиться для того, щоб повністю максимізувати свій досвід роботи на Facebook, не розходячись.

Facebook має три списки за замовчуванням, де ви можете розмістити певні контакти:

список близьких друзів

Близькі друзі призначений для людей, від яких ви хочете регулярно отримувати оновлення. Тут ви розміщуєте своїх найкращих друзів, тих, чиї публікаціїніколи дратувати вас незважаючи ні на що. Він відображатиметься у вашій стрічці новин кожного разу, коли хтось із цих людей щось публікує.

знайомі зі списку на Facebook

Знайомі призначений для розміщення контактів, за якими не обов’язково слідкувати. Я навіть зайду настільки, що рекомендую вам помістити будь-якого друга у Facebook, якого ви б хотіли забути, як своїх колишніх, людей, з якими ви ходили в школу, але з якими ви не дуже чутливі, людей, з якими ви спілкувалися лише один раз , такого роду речі, під цим позначенням. Емпіричне правило полягає в тому, що якщо ви не можете розмістити, коли і де ви зустріли когось менш ніж за 10 секунд, ця людина заслуговує на включення до цього списку. Розміщення їх тут обмежить появу їхніх публікацій у вашій стрічці.

список facebook обмеженийОбмежений призначений для людей, яких ви хочете продовжувати, не видаляючи їх. Люди, які побачать люди в цьому списку, - це лише те, що ви публікуєте публічно, тож якщо ви “лише друзі”, то цього не буде багато. Якщо ви працюєте в досить суворому середовищі, яке хмуриться за п'яними фотографіями у Facebook, то, можливо, ви захочете помістити консервативних колег у цей список. Подумайте про цей список як про двосторонній список знайомств - ви не тільки хочете бачити їх менше, але й хочете, щоб вони бачили вас менше.

2. Завжди майте резервний план

Цілком зрозуміло, що хочеться щодня ізолювати людей за допомогою списків знайомих та обмежених осіб - сприймайте це як свою колекцію сміттєвих друзів. Однак через характер Facebook та його активних користувачів там є буде прийде час, коли ваші тенденції до сталкерів знову активізуються і змусять вас цікавитись цими не дуже важливими контактами. Для цього у вас є «розумні списки», які автоматично сканують профілі ваших друзів та класифікують їх відповідно до особистої інформації, яку вони мають із вами спільною.

Facebook має чотири автоматичні розумні списки, які ви можете активувати, які допоможуть вам запам’ятати, звідки ви когось знаєте.

розумні списки facebook - -Якщо ви включили Освіта у вашій особистій інформації цей список буде складати людей, які відвідували ту саму школу / школи, що й ви.

Те саме стосується Працевлаштування - будь-яка особа, яка скаже, що працює (або працювала) з вами, потрапить до цього розумного списку.

Якщо ви ставите своє поточне місто чи рідне місто під Життя на сторінці "Про мене" у вашому обліковому записі тут відображатимуться люди, які проживають у тому самому місті або поблизу нього.

Нарешті, якщо вам потрібно нагадати, ви можете розмістити родичів, з якими ви є друзями, у Facebook під Сім'я розумний список.

3. Зроби собі власні списки

Ви можете ознайомитись із усіма наявними на сьогодні списками та легко отримати доступ до них із однієї сторінки. Якщо ви хочете поділитися публікацією, яку може бачити лише певний список, ви можете зробити це тут, або ви можете зробити це на власній шкалі часу. Трьох стандартних та чотирьох розумних списків має бути достатньо, щоб трохи зняти стрес у соцмережах, але у випадку, якщо у вас більше 500 друзів, може бути розумним розпочати створення більш конкретних списків.

Ось кілька ідей для початку:

  • Створіть окремий список для товаришів по шкільній групі, середній школі та коледжі.
  • Якщо ви були соціальною метеликом і вам подобалося спілкуватися з іншими віковими групами, створіть окремий список і для товаришів, які не мають партії. (У мене є окремий список, що не стосується партії, для кожен школу, в яку я ходив.)
  • Якщо у вас довга історія зайнятості і ви дружите з багатьма своїми колишніми колегами, складіть список для кожної компанії, в якій ви брали участь, і подайте відповідним чином людей.
  • Ви заводите дружбу з незнайомими однодумцями в Інтернеті? Створіть список для спільноти.
  • Чи схильні ви до вподобань сторінок продуктів, які вам подобаються, та відомих людей, яких ви обожнюєте? Ви також можете створити певні списки для них. У мене є “Сторінки ідолопоклонства” (для музикантів, акторів, режисерів, авторів тощо), “Товари та послуги” (наприклад, магазини одягу та бренди, за якими я хочу стежити за рекламними акціями), “Новини” (де ви поставили б Digital Trends та інші торгові точки) та “Сторінки на хрено” (як сторінки, які ви любите читати для натхненних історій чи смішних фотографій котів).
  • Ви можете створити список, який міститиме лише обліковий запис ваших батьків.
  • Те саме для вашої другої дружини.

Чому ви мучитесь цим усім, запитаєте ви? Це допоможе вам дуже легко розподілити ваші перегляди Facebook. Ви можете в будь-який час просто дізнатися, чим займаються ваші друзі в дитинстві в наші дні. Після цього, можливо, ви захочете дізнатись, як ваші друзі в такій-то компанії виглядають. Незалежно від того, який список ви вирішили перевірити, ви можете легко дотримуватися теми і нікого не залишати осторонь. Залежно від налаштувань конфіденційності людини, ви також можете відстежувати її активність в Інтернеті (якщо у вас є список «Значущі інші», ви можете легко дізнатись, які коментарі він / вона публікує в обліковому записі).

Створення спеціальних списків також може допомогти вам відфільтрувати власні публікації від певних груп людей.

фільтруючий пост

Якщо вам хочеться поділитися оновленням, посиланням чи фотографією, від якої ви хотіли б позбавити своїх дорогих людей, ви можете скористатися списком батьків у розділі Спеціальна конфіденційність.

фільтр повідомлення на замовлення батьків

Тепер, коли ви знаєте, для чого призначені власні списки, ось як ви створюєте їх:

Перейдіть на сторінку "Списки", де мають відображатися всі ваші сторінки за замовчуванням. Натисніть кнопку + Створити список. З’явиться спливаюче вікно із запитом назви списку та людей, яких ви спочатку хочете розмістити у власному списку.

створити новий список

Після його створення ви перейдете до стрічки, яка відображатиме лише публікації людей із нового списку. На правій бічній панелі ви можете легко додати більше людей до списку. Якщо ви не використовуєте імена, ви можете перевірити деякі власні пропозиції Facebook.

нестандартний список

4. Керуйте своїми списками.

Ви можете натиснути Керувати списком, щоб вказати, який тип оновлень ви хотіли б бачити.

керувати списком

Після створення списку ви можете додати до нього будь-який контакт у Facebook, або ввівши їх імена на бічній панелі списку, спеціально перейшовши до їхнього профілю. Останнє має бути простішим для нещодавно доданих контактів або тих, кого ви бачите у своїй стрічці новин, яких ви ще не призначили до списку.

список на стрічці новин

На цьому етапі ви можете перейти до стрічки новин і знову перевірити ліву бічну панель. У розділі "Друзі" ви можете переглянути деякі зі своїх списків. Ви можете натиснути “Більше”, щоб відкрити сторінку ваших Списків. Якщо є певні списки, які, на вашу думку, ви хотіли б перевіряти набагато частіше за інші, ви можете їх обрати.

список улюблених

Якщо додати їх до вибраного, вони з’являться вгорі разом із вашими стрічками новин, повідомленнями, подіями, фотографіями та оглядом.

список улюблених вгорі

Якщо ви відчуваєте себе трохи пригніченими поточним станом вашої стрічки новин, ви завжди можете легко перевірити свої спеціалізовані списки і не турбуватися з кимось іншим, хто в них немає.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found