Tinder Now дозволяє використовувати Spotify для пошуку любові

Музика говорить з людьми, а на побаченнях іноді може говорити для їх також. Від сьогодні користувачі Tinder можуть прикріпити пісню до свого профілю як свій гімн Tinder, люб’язно надано Spotify.

З обліковим записом Spotify або без нього, усі користувачі Tinder можуть додати пісню Гімну до свого профілю та переглянути Гімни інших користувачів Tinder. Після того, як користувачі Tinder вперше відкриють додаток після оновлення, вони отримають сповіщення про те, що Spotify додано до їхнього квесту знайомств. Потім користувачі матимуть змогу підписатися на інтеграцію Spotify та вибрати Tinder Anthem та / або просто підключити свій обліковий запис Spotify. Усі користувачі зможуть здійснювати пошук понад 30 мільйонів пісень із бібліотеки Spotify прямо з програми Tinder, поки не знайдуть пісню, яка звертається до них.

tinder-x-spotify Tinder Tinder

Кожен користувач Tinder може скуштувати трохи більше музичних смаків іншого користувача Tinder за межами свого Гімну. Але лише користувачі Tinder, які підключили свій обліковий запис Spotify, зможуть вибрати та відредагувати список до 20 найкращих виконавців на Spotify для додавання до свого профілю. Алгоритм Tinder вибере одночасно 10 найкращих виконавців Spotify, які одночасно відображатимуться у профілі, включаючи всіх виконавців, яких ви обирали як ви, так і потенційні партнери. Будь-який користувач Tinder може переглянути попередньо найпопулярнішу пісню на Spotify від кожного виконавця в іншому профілі.

Tinder також намагатиметься допомогти вам озвучити ваше життя на Spotify за допомогою кураторських списків відтворення. У програмі для знайомств, яка називається “Tinder Music”, будуть плейлисти з п’ятьма темами “Pre-Swipe”, “Discovery”, “Match”, “Love at First Swipe” та “Date Night.

Світовий лідер у підписці на потокове передавання музики почав фліртувати з онлайн-знайомствами ще в червні, коли співпрацював із програмою знайомств Bumble, заснованою співзасновником Tinder Уітні Вулф. Також існували інші додатки для знайомств, присвячені підбору людей на основі музичного смаку, такі як Tastebuds.fm, який дозволяє людям шукати виконавців та / або пісні та знаходити людей зі схожими інтересами.

Оскільки мільйони людей щодня використовують Tinder та Spotify, Бейонсе може допомогти вам отримати побачення.

Завантажити для iOS Завантажити для Android

Останні повідомлення