За оксамитовою мотузкою Інтернету: соціальні мережі багатих і знаменитих

оксамитовий канатFacebook призначений для бідних людей - або, принаймні, саме так думають члени цих елітних соціальних мереж. Для цих престижних сайтів це якість (зазвичай у формі влади та грошей), а не кількість. Ознайомтеся з цими надзвичайно ексклюзивними мережами та мережами лише для запрошень, де ваша власна вартість гарантовано перевершить вашу кількість друзів.

Острів Х

острів х

Island X - це соціальна мережа для «міжнародних людей», що за стандартами сайту означає, що ви виросли в подорожах по всьому світу. Ці користувачі часто почуваються як вдома з подібними добре подорожуючими людьми, ніж з тими, хто насправді поділяє свою національність.

Члени: На даний момент користувачі більш-менш обмежені тими, хто відвідував або відвідує міжнародну школу.

Як потрапити: На даний момент ви можете приєднатися лише за запрошенням.

Пільги: За словами Island X, громадяни світу, які пережили справді різноманітне та глобальне життя, бачать речі по-різному, і сайт об’єднує їх на основі цього загального досвіду.

Affluence.org

достаток

Влучно описаний як "Facebook для багатих людей", Affluence.org може мати деяких проникливих у фінансовому плані членів, але він також робить акцент на благодійності. Її мета - не лише забезпечити своїх користувачів елітним співтовариством, але і моральним компасом.

Члени: Ви повинні мати власний капітал щонайменше 1 мільйон доларів або заробляти 200 тисяч доларів на рік (і, на думку FYI, середній член має 32,7 мільйона доларів).

Як потрапити: Ви повинні відповідати вищезазначеним фінансовим вимогам або бути запрошеними п’ятьма іншими членами, які отримали кваліфікацію на основі своїх фінансів.

Пільги: Мільйонери із золотими сердечками, яким пощастило приєднатися, зможуть рекламувати власні благодійні організації на вибір, а також мати доступ до подій, міських путівників та ринку користувачів. Інші переваги включають цілодобову послугу консьєржа та допомоги, ексклюзивні знижки на товари, запрошення на вечірки та безкоштовну передплату на друкований журнал Affluence.

aSmallworld

як малий світ

Серед учасників - Наомі Кемпбелл, брати Вайнштейни та Періс Хілтон (там, за чутками, також Квентін Тарантіно). Окрім фактичного зв’язку з деякими з найелітніших у світі, сайт служить неймовірним ресурсом для рекламодавців.

Члени: ASmallWorld намагається встановити "найціннішу демографічну картину у світі", тому, схоже, існують стандарти, які включають: наявність ступеня бакалавра - або ще краще - магістра; участь у фінансовій галузі; і проживає в міжнародному місті. Користувачі, як правило, молодші 40 років, і більшість з них проживає в Європі.

Як потрапити: Лише для запрошень; на сайті сказано, що це мережа людей, пов’язаних трьома ступенями розлуки.

Пільги: Пости, що рекламують острови в оренду та приватні літаки на продаж, є звичайним явищем, як і запрошення на вечірки з моделями, акторами, музикантами та іншими відомими мільйонерами та мільярдерами по всьому світу. Звичайно, ви також матимете доступ до ексклюзивного вмісту.

Коло ангелів

коло ангелів

Angels ’Circle не хоче, щоб у його кваліфікації сталася плутанина: Ви повинні мати гроші. Чи це тому, що ви знаменитість або бізнесмен (або одружені з ним), фінанси мають значення. Не помиліться, частиною переваги запрошення до кола ангелів є те, що ви можете сказати, що потрапили до кола ангелів. З того, що ми можемо побачити, сайт не страшно вражає. Знову ж таки, ми багато чого не бачимо.

Члени: «Коло Ангелів» шукає людей із «подібним соціальним та економічним походженням». Читати: Багатий і потужний. Багато з них - професійні спортсмени, з потужних сімей, відомих художників, багатих підприємців та виконавчих директорів, урядовців, відомих інсайдерів моди, моделей тощо. Вони заробляють 500 000–1 мільйон доларів на рік і непогано їх витрачають.

Як потрапити: Доступ - лише запрошення, але знання когось у мережі не гарантує вам членства. "Члени обізнані, що запрошення приєднатися будуть підлягати оцінці і не можуть бути надані, якщо особа не має подібного соціального становища". Однак, на відміну від багатьох інших елітних соціальних мереж, ви можете спробувати потрапити, надіславши електронною поштою Angels ’Circle, щоб, як зазначає сайт,« повідомити нам про їх успішне існування ».

Пільги: Чесно кажучи, ми не знаємо. Інформаційний розділ сайту поетично зростає про те, наскільки престижною є його користувацька база, але не дає жодної згадки про те, що він їм надає. Ми зв’язалися з ними, щоб дізнатись, але наш кишечник повідомляє, що ми не почуємо відповіді.

Останні повідомлення