Історії в Instagram стають менш миттєвими завдяки функції, зручній для повернення

історії в Instagram отримують зручні закладки на автоматичну наклейку 2 на робочий стіл галереї Instagram Instagram Stories нарешті може зайти в минуле. У вівторок, 7 листопада, Instagram розширив Stories, щоб дозволити користувачам додавати фотографії, яким більше 24 годин. Нова функція з’являється після того, як на початку цього тижня Instagram також розпочав тестування нової функції, яка дозволить користувачам переглядати фотографії, додані у закладки, у браузері на робочому столі.

Оскільки Stories створені для того, щоб побачити ваш день, Instagram традиційно дозволяв користувачам завантажувати лише фотографії, зроблені протягом попередніх 24 годин. Це зберігало Stories тут і зараз, але також не дозволяло користувачам ділитися #FlashbackFriday або #ThrowbackThursday всередині клонованого формату Snapchat.

З останньою зміною Stories користувачі можуть завантажувати фотографії чи відео, яким більше 24 годин, але тут є проблема. Коли кадру більше 24 годин, Instagram автоматично додасть наклейку дати, щоб глядачі могли легко ідентифікувати старе зображення. Однак в Instagram кажуть, що користувачі можуть видалити наклейку, а також змінювати розмір та обертати, щоб позначка дати краще відповідала зображенню.

Офіційне оновлення Stories з’являється після того, як на початку цього тижня платформа соціальних медіа почала перевіряти можливість перегляду збережених публікацій у настільному браузері. Настільна версія Instagram, як відомо, менш функціональна, ніж мобільний додаток, намагаючись зберегти миттєвий характер платформи незмінним, хоча Instagram повільно надає більше можливостей для глядачів робочого столу.

Хоча нова функція є лише тестом, деякі користувачі зможуть перейти до свого профілю на настільному комп’ютері та знайти вкладку “збережено” поруч із вкладкою дописів із звичайним списком спільних зображень. Як і збережені публікації на мобільному телефоні, лише той користувач, який зберег зображення, може бачити ці збережені знімки.

Минулого року Instagram запустив можливість додавати до публікації закладку, дозволяючи користувачам переглядати улюблене зображення. Пізніше платформа розширила цю функцію завдяки більшим можливостям організації, схожим на Pinterest, із збереженими фотографіями, упорядкованими в альбоми для подальшого спрощення доступу. Цей інструмент дозволяє інстаграмерам запам'ятати ту страву, яку вони хотіли спробувати, або те місце, яке вони хотіли додати до свого списку відро для подорожей, не завантажуючи чуже зображення.

Останні повідомлення