Facebook Live Video виходить за рамки мобільного з настільними прямими трансляціями

facebook фейкові новини газета реклами жінка використовуєFacebook надає Сторінкам можливість прямої трансляції з робочого столу або ноутбука. Функція, яку соціальна мережа почала тестувати у вересні, зараз випускається ширше - хоча вона все ще недоступна для загальних користувачів.

Live Video на робочому столі підтримує обидві периферійні камери, на додаток до вбудованих камер на ноутбуках, що дозволяє Сторінкам створювати більший різноманітний вміст, наприклад щоденні влоги. Вперше ця функція була помічена в додатку Facebook для Windows 10 у травні.

Для непосвячених, Pages в основному дозволяють брендам, компаніям та громадським діячам підтримувати присутність у Facebook, якою можуть керувати кілька власників облікових записів. Загальні користувачі Facebook, яким подобається Сторінка, можуть отримувати оновлення (включаючи сповіщення про те, коли ця сторінка транслюється в прямому ефірі) у своїй стрічці новин.

Окрім веб-трансляції, Facebook також представляє ряд інструментів для сторінок, які допомагають збільшити охоплення їх трансляцій. Тепер адміністратори Сторінки Facebook зможуть встановлювати співавторів у прямому ефірі, дозволяючи ще більшій кількості людей транслювати пряме відео від імені Сторінки. Facebook стверджує, що оновлення ідеально підходить для видавців медіа-індустрії (групи, на яку вона все частіше націлюється), які хочуть висвітлювати найсвіжіші новинні події.

Статистика Facebook про прямі та звичайні відео

Профілі з 5000 або більше підписників також матимуть доступ до набору легких статистичних даних для прямих та звичайних відео. Ці показники включатимуть загальну кількість переглянутих хвилин, загальну кількість переглядів та загальну кількість залучень (реакції, коментарі та публікації) Крім того, загальна інформація буде доступна для відеороликів, опублікованих протягом тижневого, місячного або двомісячного періоду. Ці відомості також будуть оприлюднені для користувачів додатка Facebook „Згадки”, призначеного для знаменитостей та громадських діячів.

Щоб допомогти Сторінкам легко спрямовувати глядачів на весь їхній відеовміст, Facebook запускає URL-адресу постійного посилання. Глядачі, які перейдуть за посиланням, зможуть переглядати пряму трансляцію, а також отримувати доступ до попередніх потоків прямого відео та загальних кліпів в одному місці. Це ще не все: Сторінки тепер можуть закріплювати відповідні коментарі внизу прямої трансляції, а також перехрещувати раніше записані прямі трансляції на інші Сторінки, на яких вони працюють. Дізнатися більше про всі нові функції можна тут.

Останні повідомлення