Instagram розширює заборону на вміст, пов’язаний із заподіянням собі шкоди та самогубствам

Instagram заявив у неділю, 27 жовтня, що забороняє вигадані зображення самозашкодження чи самогубства зі своєї платформи, включаючи малюнки або меми та вміст із фільмів чи коміксів, що використовують графічні зображення. Також буде видалено будь-який допис, що містить пов’язаний з ним матеріал, незалежно від того, чи показує він безпосередньо самопошкодження чи зображення самогубства.

Цей крок слідує рішенню компанії в лютому 2019 року заборонити завантажувати графічні фотографії самозашкодження на свою платформу.

На Instagram зростає тиск щодо вирішення таких зображень після гучної справи у Великобританії, в якій брав участь 14-річна Моллі Рассел, яка вбила себе в 2017 році після перегляду графічних матеріалів на сайті. Її батько Ян Рассел вважає, що платформа принаймні частково відповідає за її смерть.

У повідомленні, опублікованому в неділю, бос Instagram Адам Моссері описав самогубство та заподіяння собі шкоди як "важкі та складні теми", але додав, що "існує багато думок щодо того, як краще до них підходити".

Моссері продовжив: «Трагічна реальність полягає в тому, що на деяких молодих людей впливає негативний вплив того, що вони бачать в Інтернеті, і в результаті вони можуть нашкодити собі. Це реальний ризик. Але в той же час є багато молодих людей, які звертаються до Інтернету, щоб отримати підтримку в боротьбі, яку вони ведуть - наприклад, ті, хто ділиться загоєними шрамами або говорить про своє відновлення після розладу харчування. Часто ці мережі підтримки в Інтернеті є єдиним способом знайти інших людей, які поділились своїм досвідом ".

За його словами, після звернення за порадою до науковців та організацій, що займаються психічним здоров'ям, Instagram прагнув знайти "складний баланс між тим, щоб дозволити людям ділитися досвідом щодо психічного здоров'я, одночасно захищаючи інших від впливу потенційно шкідливого вмісту".

Моссері визнав, що в цьому районі ще багато роботи, але зазначив, що за три місяці після початкової зміни політики в лютому 2019 року Instagram видалив, зменшив видимість або додав "екрани чутливості", які розмивають зображення понад 834 000 частин вмісту, і змогла знайти понад 77% цього вмісту до того, як користувачі повідомили про це.

Виступаючи перед ВВС, Ян Рассел, який проводив кампанію за Instagram, щоб бути більш стійкими в обробці конфіденційного контенту, охарактеризував останній крок платформи щодо заборони вигаданих зображень самоушкоджень та самогубств як "щире" намагання, але хотів щоб бути впевненим, що компанія виконає свої обіцянки, оскільки вона продовжує вирішувати цю проблему.

Facebook, який є власником Instagram і здійснив подібні дії для боротьби із самопошкодженням та зображеннями, пов’язаними із самогубством, нещодавно використав Всесвітній день психічного здоров’я для запуску нових фільтрів та наклейок Messenger, спрямованих на заохочення розмов та підтримку тих, хто потребує допомоги.

Останні повідомлення