Оновлення Snapchat означає майже нескінченні наклейки для історій

Snap Inc. Snap Inc.

Ви знайдете обмежену кількість вбудованих наклейок Snapchat творчо задушливими? Програма соціальних повідомлень отримує майже необмежену кількість наклейок завдяки новому партнерству з Giphy. У вівторок, 20 лютого, Snapchat оголосив про нову бібліотеку наклейок GIF, поряд із майбутніми вкладками, які можуть полегшити принаймні одну з перших скарг на переробку програми.

Розташований у підборі наклейок, опція Giphy дозволяє користувачам додавати будь-яку анімовану наклейку від Giphy до своїх історій, натискаючи піктограму наклейки. Натискання значка пошуку дозволяє користувачам шукати в бібліотеці Giphy або отримувати доступ до оригінальних наклейок Snapchat.

Наклейки на платформі Giphy мають ті самі функції, що і графіка, розроблена Snapchat, включаючи можливість масштабування, додавання декількох наклейок або видалення, щоб спробувати щось інше. Snapchat також пропонує користувачеві натиснути та утримувати, додаючи наклейку до відео, щоб закріпити наклейку на об'єкті у відео.

Розширення наклейок також постачається з новинами про майбутнє оновлення програми, яке, ймовірно, є продовженням заяви керівника Snap Inc. Евана Шпайгеля про те, що компанія продовжує вдосконалювати оновлення користувальницького інтерфейсу, завдяки чому багато користувачів мають доступ до оновлення, які скаржаться на новий макет. Протягом наступних кількох тижнів Snapchat заявляє, що буде розгортати вкладки в розділах "Друзі" та "Відкрити". Зміна почнеться спочатку до iOS, а потім до Android протягом наступних кількох тижнів.

Snapchat каже, що ця зміна полягає в тому, щоб дозволити користувачам легше стежити за історіями, які вони хочуть. За допомогою вкладок користувачі можуть переглядати історії друзів, розділені тим, хто активний і хто є частиною поточного групового чату. Для видавців та спільноти вкладка Підписка відокремлює загальнодоступні історії від наступних облікових записів та запропонованих.

Коли Snapchat оголосив про редизайн, Шпігель заявив, що зміни можуть бути тимчасово руйнівними. Однією зі скарг на новий користувальницький інтерфейс є те, що Історії видавців, за якими ви стежите, змішуються із запропонованими „Відкрийте історії”. Вкладки можуть допомогти виправити цю скаргу, зберігаючи при цьому новий інтерфейс, розроблений таким чином, щоб легше було перейти на нього для нових користувачів. Раніше Шпігель заявляв, що команда буде продовжувати вдосконалювати новий дизайн на основі відгуків користувачів протягом наступних кількох місяців.

Останні повідомлення