Facebook отримує більше продажів квитків через додаток завдяки SeatGeek

SeatGeek Sportgraphic / 123RF Facebook може також почати співати на мелодії Я просто хочу бути вашим усім, після додавання замов на їжу, тестування резюме та запуску продаж вживаних автомобілів лише цього місяця, платформа соціальних медіа тепер дозволяє користувачам купувати спортивні квитки через SeatGeek, не виходячи з платформи. Як повідомляє VentureBeat, нещодавно Facebook додав інтеграцію SeatGeek, яка дозволяє користувачам купувати квитки на події всередині соціальної мережі.

SeatGeek Open - це система API, яка дозволяє стороннім програмам додавати продажі квитків через SeatGeek усередині своїх власних програм, розроблених для того, щоб дозволити кожному з додатків rideshare записаним компаніям додавати продажі квитків на свої власні платформи. Партнерство SeatGeek дозволить будь-якій компанії, яка проводить події, поєднати продажі квитків із подією у Facebook, працюючи з SeatGeek.

Першою групою, яка переходить до цього партнерства, є Sporting Kansas City, команда вищої футбольної ліги, яка тепер матиме значок "отримати квитки" на своїх подіях у Facebook для кожної гри. Партнерство, швидше за все, заохотить інші місця проведення заходів робити те саме, пропонуючи більше способів для користувачів купувати квитки, навіть не виходячи з програми Facebook.

SeatGeek не один працює над продажем квитків безпосередньо у Facebook. Платформа соціальних медіа розпочала продаж квитків з Eventbrite та Ticketmaster минулого року на події та музику, а також має інтеграцію Fandango для любителів кіно. У деяких випадках продаж квитків починається на Facebook, але остаточна транзакція обробляється через веб-сайт провайдера. Партнерство SeatGeek, швидше за все, принесе більше квитків на спортивні події у Facebook, при цьому SeatGeek вже уклав угоду з MLS.

Розширений продаж квитків з’являється після ряду оновлень, що виходять за межі традиційних соціальних можливостей мережі. Раніше цього тижня Facebook оголосив про нові інструменти для покупців автомобілів з інтеграціями за допомогою Edmunds, Cars.com та інших партнерів. Раніше в жовтні Facebook поділився офіційним випуском варіантів замовлення їжі, не виходячи з платформи, опцією, до якої деякі користувачі отримали доступ минулого року, поки ця функція тестувалася. Facebook також тестує розробник резюме на платформі для подання заявок на роботу в Marketplace. Також компанія заявляє, що вони тестують нові інструменти Marketplace для роздрібної торгівлі та оренди житла.

Останні повідомлення