Виникнення випадкових збережених відео з веб-камери

Користувачі Facebook у великій кількості завантажують дані, які платформа має про них після відкриття Cambridge Analytica, а додатковий контроль виявив, що компанія також відстежує текстові повідомлення та дзвінки на телефонах Android. І тепер, звіти вказують, що неопубліковані "чернетки" відео зберігалися на платформі.

Після того, як минулого тижня журнал New York Magazine Select All повідомив, що один користувач знайшов відеозаписи, записані на Facebook, але ніколи не публікував їх у даних, Facebook вибачився. Компанія каже, що помилка зберегла ці відеофайли та видаляє ці старі чернетки з даних.

Минулого тижня один користувач знайшов "дублі" або різні відеофайли, які вона записала безпосередньо у Facebook, за допомогою веб-камери. На платформі було опубліковано лише остаточне дублювання, але при завантаженні цих даних користувача ці неопубліковані відео також відображалися у файлах.

На відміну від невизначеного дозволу, який дозволив Facebook відстежувати текст та дзвінки після того, як користувачі дозволили додатку доступ до своїх контактів, Facebook каже, що останнє фіаско щодо конфіденційності - це технічна помилка. Підштовхнута оригінальною історією з журналу New York Magazine, компанія розпочала розслідування. "Ми виявили помилку, яка перешкоджала видаленню чернеток відео", - заявив журналу представник Facebook. "Ми видаляємо їх і просимо вибачення за незручності".

Як і налаштування, що дозволили додатку thisisyourdigitallife отримувати доступ до даних друзів без їхнього дозволу, чернетка помилок відео - від функції, яка вже була вилучена з соціальної платформи. Facebook Live тепер замінив відеоролики веб-камери про молоді часи мережі, і, звичайно, у прямому ефірі немає другого і третього дублів.

В недавньому інтерв’ю Vox генеральний директор Facebook Марк Цукерберг припустив, що компанія спочатку інвестувала в безпеку, але що компанія зараз набагато більше зосереджується на способах зловживання платформою. “Коли ми починали, - сказав він, - ми думали про те, як добре було б, якби люди могли зв’язатися, якби всі мали свій голос. Чесно кажучи, ми не витрачали достатньо часу, інвестуючи або обмірковуючи деякі недоліки використання інструментів. Тож перші 10 років існування компанії всі були зосереджені лише на позитивному. Я думаю, що зараз люди належним чином зосереджені на деяких ризиках і мінусах ".

Цукерберг в своєму інтерв'ю, яке також висвітлювало такі теми, як фейкові новини та боти, запропонував, що робота з боротьби з різними типами зловживань на платформі займе певний час - "Я думаю, що ми прокопаємо цю діру, але це займе кілька років », - сказав він.

Останні повідомлення