Послідовники коміка у Facebook залучають 30 мільйонів доларів на допомогу Aussie Bushfire Aid

Оскільки нищівні пожежі продовжують горіти по частинах Австралії, комік з цієї країни вирішив закликати своїх підписників у соціальних мережах на допомогу. А хлопчику, вони посилились.

Протягом лише чотирьох днів 8,3 мільйона послідовників Селести Барбер у Facebook та Instagram до цього часу зібрали 30 мільйонів доларів на збір коштів на зусилля пожеж у сільській місцевості Нового Південного Уельсу. Це вражає для кампанії, яка стартувала із ціллю лише 30 000 доларів.

"Хочете приєднатися до мене в підтримці доброї справи?" Барбер написала на своїй сторінці у Facebook під час запуску своєї кампанії на вихідних. «Я збираю гроші для Фонду пожертв сільських пожежних служб та бригад бригади Нового Південного Уельсу, і ваш внесок матиме вплив, незалежно від того, чи багато ви пожертвуєте. Все, що допомагає. Спасибі вам за вашу підтримку."

Барбер зазначив, що частина грошей піде на придбання захисних масок для добровольців-пожежників. Пишучи в Twitter, комік сказав, що маски "назавжди змінять життя пожежників, оскільки вони не будуть піддаватися дії канцерогенів, що викликають рак, яким вони наразі піддаються через недбалість уряду штату".

Дійсно, багатьох австралійських політиків критикують за те, що було розцінено як неадекватну реакцію на безконтрольні пожежі.

За останні три місяці внаслідок пожежі загинули 24 людини та знищено понад 1200 будинків у Новому Південному Уельсі, де горить близько 140 окремих пожеж, та сусідній Вікторії, де в даний час горить 31 пожежа.

Спекотна суха погода під час австралійського літа в даний час означає, що пожежі можуть горіти ще кілька місяців.

Намагаючись допомогти тим, хто постраждав від катастрофи, прем'єр-міністр Скотт Моррісон, який нещодавно потрапив під обстріл через відпустку на Гаваях у міру загострення кризи, минулих вихідних оголосив про план створення нового Національного агентства з відновлення вогню, спрямованого на координацію національної відповідь на відновлення громад та засобів до існування, які постраждали від пожеж.

Продовжуйте натискати

Кампанія збору коштів Барбера продовжує залучати готівку від доброзичливих людей по всьому світу.

У відео на своїй сторінці у Facebook комік сказав: "Так багато людей потребують допомоги, я не можу обернути її головою ... стільки дикої природи, це абсолютно руйнівно".

Вона додала: "Я продовжуватиму натискати. Я думаю, що ми отримуємо стільки, скільки можемо. Я маю на увазі, що ми вже отримали так багато, але ми повинні допомогти людям повністю відновити своє життя ".

Оскільки грошей надходить більше, ніж очікувалося, Барбер сказала, що на цьому тижні вона планує поговорити з сільською пожежною службою та бригадами про те, як ці кошти можна використовувати найефективніше, і пообіцяла опублікувати оновлення, коли отримає більше інформації.

Останні повідомлення