Pinterest інтегрує візуальний пошук у свою браузерну кнопку Chrome

pinterest візуальний пошук браузерного бізнесуPinterest надає своєму розширенню браузера Chrome штучне оновлення інтелекту.

Зараз плагін постачається в комплекті з інструментом візуального пошуку платформи, що дозволяє користувачам сканувати онлайн-зображення, щоб знайти подібні предмети. Найкраще, весь процес, який працює за допомогою штучного інтелекту, відбуватиметься на веб-сайті, на якому ви перебуваєте, тобто вам не потрібно залишати веб-сторінку, яку ви переглядаєте, щоб знайти відповідні ідеї та продукти.

Спираючись на свої інструменти візуального пошуку, Pinterest додав більш складне розпізнавання об’єктів, щоб створити свою систему візуального виявлення. Технологія не просто розпізнає, що є на зображенні, але забезпечує різноманітний набір результатів, використовуючи 100 мільярдів ідей, розміщених на платформі. Наприклад, якщо ви сфотографуєте лохину, вона запропонує рецепти, що включають фрукти, ідеї краси та поради щодо вирощування власної чорниці.

В даний час система машинного навчання забезпечує функціонування рекомендацій та функцій електронної комерції на платформі, включаючи Миттєві ідеї та Магазин погляду. Він також є невід'ємною частиною об'єктива Pinterest (на даний час у бета-версії), що дозволяє користувачам робити знімки об'єктів, щоб знайти подібні предмети.

Користувачі можуть отримати доступ до візуального пошуку в Інтернеті, завантаживши плагін браузера Pinterest для Chrome. Після встановлення ви помітите як попередньо доступну кнопку збереження, так і нову піктограму лупи, яка вказує на інструмент виявлення, коли ви наводите курсор на зображення в Інтернеті - клацнувши на ньому, з’являться пов’язані елементи та ідеї. Ви також можете збільшити масштаб, як і при візуальному пошуку на Pinterest, щоб точно визначити конкретні об’єкти, товари, візерунки або кольори на зображенні. Крім того, для пошуку елементів, що стосуються всієї веб-сторінки, просто клацніть фон правою кнопкою миші та виберіть «пошук».

Окрім переваг для користувачів, розширення охоплення інструменту може також допомогти вдосконалити саму систему машинного навчання. Для глибокого навчання ШІ потрібно більше даних, щоб допомогти йому розпізнати та контекстуалізувати ширший спектр зображень. У той час як користувачі Pinterest використовують цю технологію для сканування фотографій та об’єктів на сайті з кінця 2015 року, розблокування в цілому Інтернету лише посилить його можливості.

Візуальний пошук в Інтернеті Pinterest тепер доступний для користувачів Chrome у всьому світі. Компанія обіцяє найближчим часом оновити свої плагіни для інших браузерів.

Останні повідомлення