Арізона використовує Twitter для ганьби татам, які винні аліменти

щебетатиTwitter, як платформа, приймав безліч тем - від виборів до активізму. Зараз платформа соціальних медіа прийматиме ганьбити "мертвих тат", повідомляє CNN.

Під час виступу у понеділок у штаті Арізона губернатор Даг Дусі заявив, що Департамент економічної безпеки штату Арізона (DES) почне ганьбити батьків, які винні аліменти. Точніше, агентство опублікує їхні імена, фотографії та суму заборгованості.

"Занадто довго ви мали змогу залишатися анонімними, не соромлячись виконувати свої фінансові та юридичні обов'язки", - сказав Дюсі. "Ну ось новий для всіх мертвих тат: там, що починає діяти негайно, держава почне розміщувати в соціальних мережах фотографії, імена та гроші, які заборгували ці невдахи, з хештегом" #deadbeat "."

Дюсі закінчив звернення цілком ультиматумом. "Якщо ви не хочете, щоб ваша незручна - незаконна - і безвідповідальна поведінка стала вірусною: підніміться і заплатіть".

Якщо ви думали, що Дюсі жартує, DES вже присоромив першого тата:

ХОЧУЄМО: #AZ Алімент на утримання дітей Aaron Ace Anderson - має $ 170,993 #Deadbeat //t.co/blLisyQJAc pic.twitter.com/Bz9ZjXJGde

- AzDES (@ArizonaDES) 11 січня 2016 р

Стратегія Дюсі - це те, що DES робить на своєму веб-сайті з 1999 року, коли було прийнято закон, який зобов'язує агентство розміщувати імена та фотографії тих, хто винен аліменти.

З моменту виступу у понеділок у штаті Арізона, штат DES розмістив зображення та інформацію двох інших татів, які заборгували суми на аліменти на дитину в сумі 98 300,49 доларів. Загалом, за словами Дюсі, "батьки, що страждають" в Арізоні, винні аліменти на дитину в розмірі 1,74 млрд. Дол.

Однак чи спрацює така тактика - це окрема розмова. З одного боку, риторика Дюсі передбачає, що всі батьки, які винні аліменти на дитину, вирішили не платити, коли справжньою причиною може бути те, що вони не мають роботи, почуття, яке повторює лідер меншинського дому в Арізоні Ерік Мейер.

"Це батьки, які з якихось причин можуть не мати роботи, і є багато арізонаців, які можуть не мати роботи, тому, якщо у вас немає грошей на оплату рахунків, так, ви" тато безглуздий " , "але [сім'ї] все одно не збираються отримувати грошей", - сказав Мейер.

Крім того, Мейер висловив можливі юридичні занепокоєння щодо публічного ганьблення, особливо з приводу ускладнення майбутніх судових справ та підбурювання до підозрюваних службових дій, хоча офіс Дюсі заявив, що губернатор штату Арізона все ще рухатиметься вперед із публічним ганьбленням батьків, які винні дитині підтримка.

Останні повідомлення