Twitter нарешті видаляє тих ботів, що означає нові обмеження TweetDeck

Twitter сідає на бот-дієту. У середу, 21 лютого, платформа соціальних мереж оголосила набір нових рекомендацій, які заборонять масові твіти, лайки та підписання як на сторонніх платформах, так і на власній TweetDeck компанії. Цей крок призначений для запобігання ботам масового розміщення подібних твітів, а також для запобігання штучному розміщенню хештегов у списку тенденцій автоматичним твітам.

Зміна настає незабаром після того, як минулого тижня 13 осіб та три компанії були звинувачені у втручанні у вибори в США. Вважається, що боти створили масову кількість посад, пов'язаних з виборами, іноді видаючи себе за американських осіб та інших, які претендують на те, що є організаціями, за даними слідства. У звіті New York Times на початку цього тижня стверджується, що ботами керують не тільки під час виборчого сезону, стверджуючи, що після шкільної стрілянини у Флориді, в якій загинули 17 учнів, боти в Twitter також масово розміщували інформацію про контроль над зброєю.

Щоб приборкати зловживання ботами, Twitter фокусується на трьох різних сферах. По-перше, сторонні програми більше не можуть дозволяти користувачам «одночасно розміщувати однаковий або істотно подібний вміст у кількох облікових записах». У Twitter заявляють, що не має значення, чи будуть однакові чи подібні твіти чи заплановані в різний час. Twitter закликає платформи, які використовують кілька законних облікових записів, замість цього робити ретвіти, хоча у великих обсягах навіть ретвіти заборонені.

Далі, Twitter забороняє цим стороннім програмам одночасне вподобання, ретвітів і підпорядкованих кількох облікових записів. Нарешті, очищення ботів від Twitter забороняє додаткам автоматизувати публікації та дії в декількох окремих облікових записах навколо певної теми. Зміна - це спроба видалити автоматизовані публікації, які намагаються зробити хештег більш популярним, ніж він є насправді, щоб залучити тему до популярного розділу Twitter.

До 23 березня сторонні програми можуть видалити ці функції або загрози призупинення дії програми та пов’язаних облікових записів. Twitter застосовує ті самі вказівки до TwitterDeck, що належить Твіттеру, який більше не матиме можливості твітувати, ретвітити, лайкнути або підписуватись з кількох облікових записів одночасно.

Хоча багато користувачів будуть раді бачити менше підробок у Twitter, нові вказівки також можуть створити виклик для організацій, які мають законну причину використовувати кілька облікових записів для розміщення подібного вмісту. Наприклад, публікації новин іноді мають окремі рахунки для різних регіонів або різних тем, відокремлюючи технічні історії від політики, такі як @nytimesbooks, @nytimesarts та @nytimestech. Зі зміною ці публікації не зможуть використовувати інструмент планування для розміщення твіту, який охоплює кілька регіонів або категорій у відповідних облікових записах. За умови однакової та подібної заборони твітів, включаючи заздалегідь заплановані публікації, зміна може також вплинути на публікації, які часто повторно діляться наявним, але відповідним вмістом.

Однак Twitter допускає один виняток. Повідомлення про надзвичайні ситуації, оголошення державної служби та погодні сигнали не будуть частиною нових виключень, тому попередження про землетруси все ще можна масово надсилати через численні облікові записи.

"Ці зміни є важливим кроком у забезпеченні того, щоб ми не відставали від зловмисних дій, спрямованих на найважливіші розмови, що проходять у Twitter, включаючи вибори в США та в усьому світі", - зазначив у повідомленні менеджер з питань довіри та безпеки Twitter Йоель Рот.

Останні повідомлення