Все, що потрібно знати про завантаження даних Facebook

хочу знати, які дані Facebook має про вас, як отримати праймер

Ви хочете знати справжню причину, чому 1,15 мільярда людей користуються Facebook? Це тому, що там є 1,15 млрд на Facebook, що робить його одним з найкращих джерел інформації про будь-яку особу, яка має обліковий запис. Зростаюче населення соціальної мережі - це те, що робить його найкращим інструментом дослідження, і хоча Марк Цукерберг - це головний мозок цього фанатика технічної компанії, зрештою, дані, які люди добровільно надають сайту, надають йому величезного потужність. І ви постачаєте ці дані та зазначену потужність.

І ви знаєте, що вони говорять про владу: з цим пов’язана велика відповідальність, і це також вірно, коли мова йде про активність у соціальних мережах. Добре, що Facebook дозволяє користувачам запитувати особисті дані, що зберігаються на соціальному сайті. Вони також забезпечують спосіб завантаження вашої особистої інформації. Однак перед тим, як ми вникнемо у все це, ось де ви можете ще раз перевірити, яка інформація у вас на поверхні та що ви можете очікувати від свого архіву даних Facebook.

Де відображаються ваші дані

Хронологія: Це перше, найбільш очевидне місце, де можна знайти будь-яку інформацію, яка стосується вас. До всього, що ви кожен розмістили на сайті, по суті можна отримати доступ через власну стіну Facebook (хоча це вже не так називається), і залежно від того, наскільки жорстко ви налаштували свій обліковий запис та налаштування конфіденційності, ви зможете переглянути особисті дані публікації, увійшовши у свій обліковий запис Facebook.

Вхідні: Як і електронна пошта, тут ви можете знайти всі особисті повідомлення, які ви надіслали та отримали, або в автономному режимі, або через чат. Крім того, у вас є папка "Вхідні" Інше, але частіше за все вона містить речі, з якими не обов’язково хотілося б турбуватися (але, будь ласка, для свого спокою все одно перевірте).

Сторінка "Про мене": Якщо ви заповнили кожен розділ на цій сторінці, кожен, хто має до нього доступ, може дізнатись про вас все - ваше ім’я, де ви родом, де ви працюєте чи ходите до школи, ваш день народження, ваш статус стосунків, ваш стать, ваша політична та релігійна приналежність та інша відповідна контактна інформація, як-от електронна адреса та номер телефону (та багато іншого). З одного погляду ви також можете побачити розділ для своїх фотографій, вашого списку друзів, вашої стрічки Instagram, сторінок, які вам сподобалися, та місць, у які ви зайшли. Само собою зрозуміло, що для того, щоб бути у безпеці, ваша сторінка «Про мене» повинна бути принаймні обмежена для перегляду «Тільки друзі».

Журнал активності: Це те, що ви перевіряєте, коли хочете повернутися до своїх кроків на сайті. Ви можете переглянути дописи, які вам сподобались, прокоментували та поділились. Ви можете переглядати публікації, на яких вас позначили люди, і якщо у вас увімкнена ця опція, ви затверджуєте їх для публікації на вашій хронології. Ви можете переглянути всі програми, якими ви користувались, і переглянути всі ключові слова, які ви коли-небудь вводили в Search Graph (і якщо ви хочете видалити всі сліди переслідування Facebook, тут ви очистите всі результати пошуку).

Що знаходиться в архіві даних Facebook

Тепер, коли ми розглянули всі очевидні місця, що демонструють вашу інформацію, давайте розглянемо вміст завантаження ваших даних та узагальнимо список, який надав Facebook.

 • Загальна особиста інформація, наприклад, весь вміст вашої сторінки Про мене (див. вище), будь-які домашні адреси, пов’язані з вашим обліковим записом, альтернативні та дівочі прізвища, які ви заявили, будь-які імена змінюються на оригінальне ім’я, яке ви використовували під час реєстрації.
 • Маркетингова інформація, як оголошення, які ви натиснули, а також дати та час натискання на них, а також перелік тем оголошень, на які орієнтується Facebook, на основі сторінок, які вам сподобалися, ваших інтересів та іншої інформації, яку ви розмістили Часова шкала.
 • Інформація про кредитну картку (якщо ви коли-небудь давали його для придбання додатків чи реклами) та бажану валюту.
 • Інформація про часову шкалу, AKA все, що хто-небудь коли-небудь розміщував на вашій стіні (і навпаки), і все, що ви коли-небудь розміщували у Facebook, включаючи фотографії (разом із відповідними метаданими), відео та оновлення статусу.
 • Додатки та значки, які ви додали до свого облікового запису
 • Події, до яких ви приєдналися
 • Сторінки, адміністратором яких ви є
 • Повідомлення, які ви надіслали та отримали, НЕ включаючи видалені вами.
 • Опубліковані вами примітки
 • Бонуси, які ви давали та отримували (так, справді), не включаючи ті, що надані та отримані через мобільний додаток.
 • Інформація про підключення, як ваша історія чату на Facebook, список людей, яким сподобалась ваша сторінка або відповіли на вашу подію, хто встановив ваш додаток або зареєструвався в місці, яке ви рекламували, протягом 24 годин після перегляду або натискання оголошення чи спонсорованої історії, ваших друзів список, список людей, яких ви видалили як друзів, користувачів, яких ви оголосили членами сім'ї, список людей, за якими ви стежите і які стежать за вами, очікувані надіслані та отримані запити на друзів, а також усі групи, до яких ви входите.
 • Дані розпізнавання обличчя, визначається як "унікальний номер на основі порівняння фотографій, на яких вас позначено", який використовується, щоб допомогти іншим людям позначити вас на фотографіях.
 • Інформація про реєстрацію, такі як ваша IP-адреса, дати та час, пов’язані з входом до вашого облікового запису Facebook, дата реєстрації, дати, коли ваш рахунок був відновлений, деактивований, відключений або видалений, активні сеанси та вся інформація, яка з ними пов’язана (дата, час, пристрій, IP-адреса, машинний файл cookie та інформація про браузер), мова, якою ви користуєтесь Facebook, ваші налаштування сповіщень, поточні налаштування конфіденційності (попередні не зберігаються), ваші дії та взаємодії, які ви мали нещодавно, та ім’я користувача URL, яке ви використовували вибрав для свого рахунку.

Однак кілька застережень. Відповідно до довідкового центру Facebook:

«Ми зберігаємо різні категорії даних протягом різних періодів часу, тому ви можете не знайти всіх своїх даних, оскільки приєдналися до Facebook. Ви не знайдете інформацію чи вміст, який ви видалили, оскільки він видаляється із серверів Facebook ... Також зверніть увагу, що категорії даних, які ми отримуємо, збираємо та зберігаємо, з часом можуть змінюватися. Коли це станеться, [наш список доступних категорій даних Facebook] буде оновлений ”.

Способи отримання копії ваших персональних даних

Тепер, коли ви знаєте, наскільки добре вас знає Facebook (не можна занадто злитися, ми говоримо про це вже багато років), настав час вивчити ваші варіанти запиту копії всіх особистих даних Facebook має.

Варіант 1: Нехай вони подбають про це. Ви можете надіслати Facebook запит на особисті дані безпосередньо.

Завантажте дані facebook - запити на особисті дані

Варіант 2: Завантажте власний архів. Ви можете зробити це, натиснувши піктограму шестірні у верхньому правому куті екрана та перейшовши в Налаштування облікового запису. Там ви знайдете посилання, у якому сказано: “Завантажте копію своїх даних у Facebook”.

Завантажте дані facebook - посилання налаштувань облікового запису

Це переведе вас на сторінку, на якій ви побачите коротку версію того, що входить в архів (але на даний момент ви вже знаєте це краще). Клацніть на Почати мій архів.

Завантажити дані facebook - завантажте свою інформацію

З міркувань безпеки потрібно буде надати пароль свого облікового запису.

Завантажити дані facebook - пароль

З'явиться попередження про те, що завантаження займе час. Вам також потрібно буде ще раз підтвердити свою особу в цілях безпеки.

Завантажте дані facebook - попередження

Після завершення завантаження Facebook надішле вам електронний лист на адресу, пов’язану з вашим обліковим записом.

Тоді підготуйтеся. Ви можете знайти щось абсолютно жахливе - але ця частина на вас. Ми допомогли, чим могли.

Останні повідомлення