YouTube з друзями на абсолютно різних кушетках за допомогою нового додатка Tumblr, Кабана

tumblr запускає cabana - - Tumblr Проводитися з друзями та переглядати відео не обов’язково означає, що вам потрібно спостерігати за випивкою на одному дивані. У вівторок Tumblr представив свій перший самостійний додаток Cabana, призначений для перетворення перегляду відео на YouTube у світську подію.

Cabana дозволяє користувачам вести відеочат з ще п’ятьма іншими користувачами під час перегляду відео на YouTube - отже, під цим відео про котів ви можете спостерігати, як ваші друзі реагують на це саме відео. Користувачі можуть запросити друзів зі списку контактів свого смартфона приєднатися до Cabana або шукати за іменем користувача тих, хто вже перейшов на нову платформу.

Розроблена лабораторією Polyvore, група спочатку створила кілька тестів, щоб побачити, наскільки добре буде прийнятий Кабана. Коли Tumblr помітив додаток, компанія, що належить Yahoo, вирішила додати його до імені Tumblr. Додаток використовує програмування API YouTube, що дозволяє стороннім розробникам отримати доступ до відео та не пов’язане з самим YouTube.

Відео - це найбільш швидкозростаюче середовище в Tumblr, зазначає компанія, тенденція, яка також узгоджується з останніми оновленнями інших платформ соціальних медіа. Між 360 і прямим потоковим відео, відео склало значну частину останніх оновлень Facebook і Twitter. У 2016 році Tumblr додав можливість ділитися прямою трансляцією з послідовниками, хоча замість того, щоб розміщувати власне відео в прямому ефірі, користувачі запускають трансляцію на іншій платформі або діляться з іншого джерела.

Cabana прагне зробити перегляд відео в Інтернеті більш соціальним. Незважаючи на те, що додаток розроблений для використання з більш згуртованими друзями, ніж із загальнодоступним мікроблогом, Cabana добре протестував серед підлітків та молодих людей, демографічний показник, який становить близько половини з 340 мільйонів користувачів Tumblr.

На даний момент Cabana доступна лише на iOS, хоча Tumblr каже, що версія Android працює. Додаток можна безкоштовно завантажити з App Store.

Останні повідомлення