Робота на ринку Facebook вимагає тестування нового інструменту резюме

FacebookНезабаром Facebook може допомогти шукачам роботи розпочати новий концерт. Нещодавно веб-розробник помітив можливість додати резюме Facebook, припустивши, що гігант соціальних мереж тестує цю можливість як спосіб розширення оголошень про роботу в Marketplace. Пізніше Facebook підтвердив, що функція під назвою «історія роботи» зараз тестується.

Ця функція дозволяє користувачам перенести досвід роботи, який Facebook вже включав у профілі, в окреме резюме, де можна редагувати такі варіанти, як контактна інформація, досвід та освіта. Знімки екрана опції включають повідомлення про те, що інформація не переноситься в профілі.

Нове! Facebook тестує функцію Резюме / резюме для тих, хто шукає роботу

h / t @wongmjane pic.twitter.com/KfN2x66OKq

- Метт Наварра ️ (@MattNavarra) 15 жовтня 2017 р

Facebook заявляє, що ця функція розроблена, щоб допомогти користувачам знаходити роботу безпосередньо на платформі, тож ця функція, ймовірно, не є тим, до чого користувачі будуть посилатися в додатку за межами платформи. Натомість опція, ймовірно, розширить оголошення про роботу в Facebook Marketplace, яку компанія запустила на початку цього року.

На даний момент ця функція дозволяє користувачам Facebook шукати роботи поблизу та навіть підписуватися на сповіщення про нові оголошення про роботу. Після натискання опції подати заявку на роботу, Facebook автоматично заповнює кілька полів на основі даних профілю, включаючи ім’я, освіту та досвід роботи. Варіант резюме може впорядкувати процес, особливо для деталей, які шукачі роботи можуть зажадати у своєму резюме, але поза своїм загальнодоступним профілем.

Як особливість, яка є лише під час тестування, є ряд невідомих. Перевірка функції також не обов'язково означає, що інструмент побачить широко розповсюджений запуск.

Інструмент резюме - якщо він насправді запускається - може бути конкуренцією для мережі соціальних медіа, призначеної для професіоналів, Linked In. Списки вакансій у Marketplace вже посягають на територію LinkedIn, і функція резюме може потенційно залучити більше трафіку до цих оголошень про роботу. Окрім цих оголошень про роботу, Facebook Workplace, різновид платформи, призначеної для командної роботи в офісі, свідчить про те, що професійне використання є потенційним напрямком діяльності мережі соціальних мереж.

Додавання функцій, вперше запущених іншими мережами, не рідкість для гіганта соціальних мереж. Зараз у Facebook є відео в прямому ефірі, яке вперше доступне через Twitter Periscope, а також камери Facebook та Stories, подібні до Snapchat.

Останні повідомлення