Пізніше тепер можна сказати вам найкращий час для публікації у вашому Instagram

пізніше найкращий час InstagramОдне питання, яке завжди спадає на думку вашому типовому користувачеві Instagram: Коли найкращий час для публікації? Особливо це стосується останнім часом, коли залучення зменшується з моменту введення нового алгоритму, який контролює те, що користувачі бачать у своїх стрічках. Визначення найкращого часу для розміщення публікацій у ваших облікових записах традиційно було непростим завданням, але соціальний планувальник надалі сподівається це змінити.

У середу "Пізніше" дебютувало своє останнє оновлення - надзвичайно затребувана функція, яка аналізує ваш обліковий запис Instagram і повідомляє вам ідеальний час для публікації. Функція була вбудована в подання календаря "Пізніше", де користувач може ввімкнути функцію і бачити, як виділені часові відрізки з’являються в календарі планування. Це так просто, просто натисніть одну кнопку - без налаштування, без додаткової інформації, просто натисніть і заплануйте.

Щоб ця нова функція працювала, протягом останніх шести місяців користувачам потрібно буде мати щонайменше 50 публікацій в Instagram. Тож нові облікові записи Instagram не зможуть скористатися цією функцією, поки не перейдуть цей поріг. Крім того, Пізніше зазначається, що чим більше публікацій у вас є, тим точнішим буде ваш аналіз завдяки більшому обсягу вибірки.

Пізніше Планувальник Instagram Анімація, що демонструє, як працює ця функція.

Функція відображатиме сім найкращих разів опублікування за певний тиждень у календарі. Але це не означає найкращого часу кожного дня, як це пояснює Пізніше, через кілька тижнів ви можете зіткнутися з випадком, коли один день має два найкращі часові слоти, а інший день - жодного. Пізніше також зазначається, що ця функція найкраще працюватиме для користувачів, які публікують повідомлення в різний час протягом дня або тижня, оскільки користувачі, які завжди публікують повідомлення в один і той же час, не матимуть жодних відхилень до даних, що аналізуються функцією - таким чином, отримуються рекомендації, які ефективно повідомляють користувач розміщує повідомлення, коли це вже робить.

Нарешті, ця нова функція коштуватиме вам, якщо ви хочете нею скористатися. Користувачі пізнішого бізнес-плану на 16 доларів на місяць або вище матимуть доступ до цієї функції. Якщо ви хочете дізнатись більше про це, ви можете ознайомитися з докладним повідомленням на веб-сайті тут.

Останні повідомлення