Що таке хештег? Ми отримали відповіді

Якщо ви новачок у світі соціальних мереж, ви, можливо, не знаєте, що таке хештег або що з ним можна зробити. Хто може створювати хештеги? Для чого вони використовуються? І як змінилися ці, здавалося б, випадкові поєднання букв і цифр, як ми орієнтуємось у соціальних мережах? #dontpanic. Це ваш путівник по #hashtags.

Отже, що таке хештег?

Хештег - це слово або фраза, що слідує за знаком фунта (також відомий як хеш) і використовується для ідентифікації конкретних публікацій у соціальних мережах. Тип метаданих, хештеги, дозволяють кожному позначати вміст на таких сайтах, як Facebook, Instagram та Twitter. Хештеги допомагають користувачам легше орієнтуватися в публікаціях та брати участь у більших онлайн-розмовах.

Хештеги створюються користувачами, а не створюються сайтами соціальних мереж. Хоча компанії можуть створювати та спонсорувати власні хештеги, самі теги не належать жодній компанії - і кожен, хто має доступ до Інтернету, може створити його. Громадська думка та залучення відповідають за те, які популярні хештеги стають, а який вміст позначається тегами. Іноді це означає, що передбачуваний сенс хештегу втрачається (як у випадку з #McDStories), але в своїй основі хештеги стосуються генерування кайфу та заохочення розмов.

Коротка історія хештегов

Такі хештеги, як ми їх знаємо, існують лише кілька років. Хоча в 90-х хеші використовувались в Інтернет-чаті ретрансляції (IRC) для класифікації предметів, вони нещодавно знялися. Слово «хештег» навіть було додано до Оксфордського словника англійської мови у 2014 році, щоб визнати широке використання тегу.

Концепція позначення тегами дописів хешами для позначення більше, ніж категорії, почалася в 2007 році, коли дизайнер Кріс Мессіна запропонував користувачам Twitter почати використовувати знак фунта для позначення публікацій для груп. Мессіна фактично стала першою людиною, яка застосувала хештег на платформі соціальних мереж, наслідки якого і сьогодні можна відчути в Інтернеті.

як ви ставитесь до використання # (фунт) для груп. Як у #barcamp [повідомлення]?

- molly.com/chris (@chrismessina) 23 серпня 2007 р

Незабаром після того, як Мессіна опублікувала свій знаковий твіт, люди почали використовувати хештеги для поширення інформації щодо пожеж у Сан-Дієго 2007 року. Але пройшло б кілька років, перш ніж хештеги стали надзвичайно популярними. Twitter почав пов'язувати англійські хештеги в 2009 році (перетворюючи їх на посилання, які можна натискати, що ведуть користувачів до інших твітів з подібним позначенням), а сайт додав підтримку китайських та японських хештегов у 2011 р. Facebook з часом додав підтримку хештегов у 2013 р. Сьогодні хештеги можна використовується майже де завгодно.

Як зробити хештег?

Що стосується фактичного створення хештегов, то існує не так багато правил щодо того, що можна, а що не можна робити, але деякі особливості залежать від того, яку платформу ви використовуєте. Такі сайти, як Instagram, мають трохи жорсткіші правила щодо хештегов, ніж інші сайти в соціальних мережах, особливо щодо тегів, що стосуються вживання наркотиків. Facebook також має суворі правила щодо незаконної діяльності та активно шукає публікації, позначені посиланнями на жорстоке поводження з дітьми.

Але з точки зору конкретних вимог, хештег може становити багато речей. Це може бути смішно або серйозно, і як завгодно довго чи коротко, щоб люди залучали вашу ідею. Тег може містити літери, цифри та підкреслення та не чутливий до регістру. Однак він не може містити пробілів та пунктуації (F $% K!). У певних ситуаціях використовується вбудований капітал (CamelCase), щоб усунути плутанину у значенні. Тож чи будете ви шукати #hamilton, #Hamilton або #HaMiLtOn, ви все одно зможете знаходити публікації, пов’язані з хітом бродвейського мюзиклу.

Хештеги в популярній культурі

Хештеги бачать свою значну частку використання в популярній культурі і використовуються незліченними компаніями та блогерами для залучення зацікавленості. Останні хештеги, такі як #MeToo, підкреслюють поширеність сексуальних домагань та нападів, тоді як інші, як #OscarsSoWhite, вказують на відсутність різноманітності в розвагах.

Навіть коли вони не ведуть рухи чи не оскаржують статус-кво, спосіб використання та застосування хештегов у нашому повсякденному житті вже давно є темою обговорення (і висміювання). Ще у 2013 році Джиммі Фаллон та Джастін Тімберлейк висміяли культуру хештегов у відео, яке з тих пір набрало понад 30 мільйонів переглядів на YouTube. Минулого тижня сьогодні ввечері з Джоном Олівером також капіталізуються на одержимість в Інтернеті з хештегов, створюючи більш-топ ітерацій, такі як #MakeAmericaDrumpfAgain, #NotMyChristian і #WeUnderstandThatAsCorporateEntitiesOurPresenceInCertainDiscussionsIsNotAlwaysRequired SoWeWillStriveToLimitOurActivitiesToJustSellingYouShit (так, це справжній хештегом). Хештеги також можна знайти як помилки на екрані в різних програмах, що заохочує глядачів взаємодіяти з контентом поза цим часовим інтервалом.

Хештеги кардинально змінили ландшафт соціальних медіа та популярної культури за останні кілька років. Вони створили більше залучення до новин та засобів масової інформації та надихнули десятки громадських рухів та ініціатив. Хоча вони можуть дратувати (серйозно будь-які три хештеги в одному дописі занадто багато), вони є впливовою частиною способу отримання та поширення інформації в епоху цифрових технологій. Тож використовуйте їх чи ні, для нас це не має значення, але знайте, який потенціал вони несуть - і що ними легше користуватися, ніж ви могли б очікувати. # знання

Останні повідомлення