Facebook для боротьби з мовою ненависті в рекламі, придушення виборців

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг заявив, що соціальна мережа змінить кілька політик модерації вмісту після того, як ряд основних рекламодавців пообіцяли бойкотувати компанію. Під час великого розвороту Цукерберг заявив, що компанія заборонить висловлювання ненависті в платній рекламі на платформі і почне розправлятися зі шкідливими дописами публічних осіб.

Цукерберг розкрив зміни у відео та дописі на Facebook, де генеральний директор заявив, що соціальна мережа "забороняє ширшу категорію ненависного вмісту в рекламі".

“Зокрема, ми розширюємо нашу політику щодо реклами, щоб заборонити твердження, що люди певної раси, етнічної приналежності, національного походження, релігійної приналежності, касти, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності чи імміграційного статусу є загрозою для фізичної безпеки, здоров’я чи виживання людей. інші. Ми також розширюємо нашу політику з метою кращого захисту іммігрантів, мігрантів, біженців та шукачів притулку від оголошень, які припускають, що ці групи є неповноцінними, або висловлюють зневагу, звільнення чи огиду, спрямовані на них ".

Цукерберг також заявив, що Facebook почне позначати вміст, залишений на платформі, навіть якщо вони порушать політику модерації, коли їх визнають гідними новин. Однак генеральний директор пояснив, що не передбачається звільнення від посад, які підбурюють до насильства або придушують голосування - такий вміст буде видалено, навіть якщо це буде сказано політиком або урядовцем.

Інші зміни, що надходять у Facebook, включають створення Інформаційного центру для голосування, який буде обмінюватися інформацією про голосування, а також додаткові заходи для боротьби з придушенням виборців, такі як швидке усунення неправдивих заяв про умови виборів за 72 години до дня виборів та заборона публікацій, які неправдиво стверджують, що агенти ДВС перевіряють імміграційні документи.

Бойкот рекламодавця Facebook

Зміни відбулися після найбільшого рекламного бойкоту Facebook через те, як він обробив публікацію президента Дональда Трампа про протести в Міннеаполісі, спричинені вбивством Джорджа Флойда, який був заблокований і позначений у Twitter за "прославлення насильства". Тоді Facebook відмовився мітити або видаляти той самий пост на сторінці Трампа у Facebook. Цукерберг неодноразово захищав це рішення.

Кампанія, яка офіційно називається "Зупиніть ненависть заради наживи", вимагає від соціальної мережі "боротьби з расизмом на своїх платформах".

Unilever та Verizon є одними з основних брендів, які витягують рекламу з соціальної мережі, приєднуючись до виробника морозива Ben & Jerry’s, продюсерської компанії Magnolia Pictures та роздрібних продавців Едді Бауера, REI, Патагонії та The North Face, серед багатьох інших.

Останні повідомлення