Нові оголошення в Twitter означають більше автовідтворення, коротший час завантаження веб-сторінок

Підписники в Twitter bloomua / 123RF Остання відеореклама в Twitter принесе більше автовідтворення разом із швидшим завантаженням веб-сайтів. Нещодавно компанія випустила відеокарти - тип реклами, яка поєднує відео з попереднім переглядом веб-сторінки замість простого текстового посилання. Компанія заявляє, що нова реклама в Twitter розроблена для створення більш персоналізованої взаємодії між брендами та користувачами.

Відеокарти змішують візуальний вміст із попереднім переглядом веб-сторінки, замість того, щоб показувати лише текстове посилання з відео. Під відеозаписами з автоматичним відтворенням відображається попередній перегляд веб-сторінки з заголовком, що дозволяє користувачам бачити більше про те, що містить веб-сайт, ніж лише URL-адреса.

Веб-сторінка під відео також буде завантажуватися під час відтворення відео - це означає, що якщо ви перейдете за цим посиланням, ви не будете сидіти без роботи, чекаючи завантаження сторінки. Відео служить як для привернення уваги, так і для утримання під час завантаження веб-сайту. Цей крок також означає, що користувачі Twitter бачитимуть більше відео з автоматичним відтворенням, оскільки Twitter розширює різні варіанти реклами.

Щодо бізнесу, Twitter заявляє, що новий формат має в 2 рази вищий рейтинг кліків через залучення до відео. Посилання після відео служить способом продовження розмови, викликаної відео. Після запуску попередньо завантажена функція веб-сторінки призвела до 60-відсоткового збільшення утримання, зазначив Twitter, посилаючись на бета-тест нової функції. Компанії також можуть вибрати, чи надавати пріоритет переглядам відео чи клікам веб-сайту в кампанії.

"Відеокарта веб-сайту розроблена для роботи над різними цілями бренду, а також у сірих пробілах, які часто існують між цілями", - написав Шон Хуанг, член команди доходів у Twitter. "Тож, чи поєднує бренд відеокарту з високим доступом First View, щоб оголосити про запуск продукту, запросивши мандрівників натиснути кнопку, щоб дізнатись більше про вибраний пункт призначення, або демонструючи гру, яка сприятиме попереднім продажам нової відеоігри , Відеокарта веб-сайту знімає тертя, щоб споживач міг залучатись, вчитися чи конвертувати за власним курсом ".

Нова реклама відеокарт з’явилася у вівторок, 17 жовтня, і доступна у всьому світі.

Останні повідомлення