Instagram почне платити своїм творцям. Чи залишаться вони?

Instagram оголосив у середу, що почне виплачувати впливовим компаніям частку прибутку від реклами, приєднуючись до конкурентів YouTube та TikTok у виплаті своїм творцям. Але цей крок викликає запитання: Чому так довго Instagram приєднувався до своїх колег - і чи достатньо цього кроку, щоб утримати творців на платформі?

Це може бути дивно, дізнавшись, що Instagram ще не вживав заходів, щоб забезпечити творців застряглими на платформі, замість того, щоб перейти до іншого, який фактично платить їм за залучення та користувачів, яких вони залучають.

Раніше творцям, які в основному користувались платформою, довелося отримати значну кількість послідовників, а в деяких випадках об’єднатися з цифровими агентами талантів, щоб укласти бажані угоди з брендами, щоб побачити будь-яку кількість грошей.

Тепер, завдяки найновішим функціям Instagram, творці зможуть монетизувати за допомогою реклами на відео IGTV, цифрових значків на Instagram Live, продажів товарів через Instagram Shop та поєднувати з компаніями для спонсорованих кампаній за допомогою інструмента Brand Collabs Manager.

Користувачі почнуть бачити рекламу на IGTV з наступного тижня, а значки розповсюджуватимуться протягом наступного місяця для вибраної кількості авторів.

Творці в Instagram Instagram

"Це хороший знак, що Instagram тестує ці нові функції, і, чесно кажучи, це здається трохи затримкою", - сказала Мей Карвовскі, засновник та генеральний директор компанії "Очевидно", маркетингового агентства, зосередженого на підключенні впливових компаній до угод із брендами. "Інші платформи чітко дають зрозуміти, що творці є важливою частиною їх екосистеми, і створили функції обміну рекламою, як-от поради щодо TikTok та доходу AdSense на YouTube".

Бізнес-модель YouTube давно включає надію на своїх творців. У 2019 році YouTube виділив 7,5 мільярда доларів своїм творцям із 15 мільярдів доларів доходу від реклами, який YouTube отримав. Творці на TikTok можуть заробляти тисячі доларів як пожертви або подарунки під час прямих трансляцій.

"Instagram реагує на це, і це розумний крок, щоб утримати найкращих впливових інвесторів, зростаючи на своїй платформі, а не концентруючись на інших платформах", - сказав Карвовскі.

У заяві Digital Trends Instagram повідомив, що з лютого по березень кількість переглядів Instagram Live збільшилася на 70% після багатьох мандатів на притулок. Популярність цієї функції, без сумніву, зростає завдяки коронавірусу, і з введенням значків Instagram сподівається відтворити особливості своїх конкурентів, дозволивши користувачам дарувати впливовим готівкам подарунки (до 5 доларів) під час прямої трансляції.

Для Карвовського крок Instagram, який допомагає творцям монетизувати свою присутність у додатку, є вагомим сигналом про те, що живий вміст швидко стає найкращим способом взаємодії з аудиторією та чимось, що «швидше за все не зміниться в майбутньому».

Але створення вмісту в реальному часі та довготривалої форми вимагає багато часу, і творці хочуть отримувати за них плату. Зараз Instagram стимулює впливових компаній використовувати IGTV, показуючи рекламу перед їх вмістом і зменшуючи їх на 55%, а також прагне компенсувати похмурі завантаження автономного додатка на початку року.

"Забезпечення різноманітних інструментів монетизації є надзвичайно важливим для підтримки всіх творців в Instagram, починаючи від нових цифрових зірок і закінчуючи відомими артистами та усього, що є між ними", - заявив головний операційний директор Instagram Джастін Ософський у заяві Digital Trends.

Меліса Демарко, агент з цифрових талантів в Агентстві художників A3, заявила, що крок Instagram щодо сприяння впливовим компаніям як підприємцям, а не лише як творцям контенту, призведе до отримання більш якісного відео на платформі, можливо, навіть до кількох успішних серіалів IGTV, які можуть бути перехресними -пропагується на платформах соціальних медіа.

А тим ютуберам, які вже є в Instagram, але можуть не приділяти цьому багато часу, Instagram пропонує їм можливість "урізноманітнити свій вміст, протестувати коротші формати, які можуть не працювати на інших платформах, і розширити свої потоки доходу", - сказав Демарко Digital Trends. .

"Чудово бачити, як Instagram створює програму для налагодження міцніших стосунків із творцями, які схилилися до платформи", - сказала вона. "Я думаю, що це ще більше вирівняє умови для творців, які зараз не працюють на YouTube і не створюють виключно в Instagram".

Чи будуть інфлюенсери Instagram залишатись після введення цих грошових функцій? Нам доведеться почекати і подивитися. Але готівки, ймовірно, буде достатньо для розіграшу, щоб залучити навіть тих, хто хоче бути інфлюенсерами, або тих, хто нещодавно відмовився від програми заради іншого.

"Я впевнений, що, хоча концепція проста, для Instagram основна відповідальність", - сказав ДеМарко. "Велике рішення взяти соціальну платформу і використовувати її також як інструмент маркетингу".

Останні повідомлення