Марк Цукерберг вибачається в оголошенні на цілій сторінці, опублікованому в США та Великобританії

Минуло чотири дні з того часу, як Марк Цукерберг опублікував свою першу заяву щодо скандалу Cambridge Analytica на тій самій платформі соціальних мереж, де проблема почалася. У неділю вранці співзасновник і генеральний директор Facebook взяв друк, щоб випустити подальші вибачення - повну сторінку оголошення в New York Times, Wall Street Journal та Washington Post. По всій частині ставка Facebook розмістив оголошення у виданнях Великобританії, включаючи Sunday Telegraph, Sunday Times, Mail on Sunday, Observer тощо.

Марк Цукерберг Cambridge Analytica вибачення New York Times Альберт Хоурі / Цифрові тенденції Альберт Хоурі / Цифрові тенденції

У своїй первинній заяві Цукерберг взяв на себе відповідальність за видобуток даних 50 мільйонів користувачів Facebook і дав хронологію подій, що призвели до порушення (щоб наздогнати скандал, ось що вам потрібно знати про дані Facebook та Cambridge Analytica ). З тих пір Facebook заборонив аналітичну фірму та її материнську компанію Strategic Communication Laboratories. Цукерберг надав перелік кроків, які компанія зробила для захисту даних користувачів, деякі з яких уже були на місці.

Надалі Facebook досліджуватиме тисячі додатків та проводитиме повний аудит будь-якого, що демонструє „підозрілу активність”. Якщо розробник не погодиться на аудит, вони будуть заборонені. Facebook також вживатиме заходів для обмеження доступу розробників до ваших даних. І нарешті, платформа полегшить вам побачити, якими програмами ви користуєтеся за допомогою інструменту прямо у верхній частині стрічки новин.

Ці кроки були коротше викладені у друкованих вибаченнях Цукерберга:

“Ми несемо відповідальність за захист вашої інформації. Якщо ми не можемо, ми цього не заслуговуємо.

Можливо, ви чули про додаток-тест, створений університетським дослідником, який просочив дані Facebook мільйонів людей у ​​2014 році. Це було порушенням довіри, і мені шкода, що ми тоді більше не зробили. Зараз ми вживаємо заходів, щоб переконатися, що це не повториться.

Ми вже зупинили такі програми, щоб отримувати стільки інформації. Тепер ми обмежуємо обсяг даних, які отримують додатки даних, коли ви входите за допомогою Facebook.

Ми також досліджуємо кожну програму, яка мала доступ до великих обсягів даних, перш ніж це виправити. Ми сподіваємось, є й інші. І коли ми їх знайдемо, ми заборонимо їх і повідомимо всім, кого це стосується.

Нарешті, ми нагадаємо вам, у яких програмах ви надали доступ до вашої інформації, щоб ви могли більше відключати ті, які вам більше не потрібні.

Дякуємо за віру в цю спільноту. Я обіцяю зробити для вас краще.

Марк Цукерберг"

Cambridge Analytica отримала приватну інформацію з додатка під назвою “thisisyourdigitallife”, проведеного Global Science Research. Додаток оплачувався як тест особистості і його завантажили близько 270 000 користувачів. Це завантаження надало розробникам доступ до даних користувачів, включаючи місто, в якому вони проживають, вміст, який їм сподобався у Facebook, тощо. Потім компанія отримала доступ до тієї самої інформації від друзів цих користувачів, їхніх друзів тощо, поки не було викрито 50 мільйонів людей.

Незважаючи на те, що зростає рух #deletefacebook, який включає сильних нападників, таких як Ілон Маск і Брайан Ектон, ми маємо кілька кроків, які ви можете зробити, щоб захистити себе, не видаляючи свій обліковий запис. І якщо ви готові перерізати шнур, ось як видалити Facebook зі свого життя.

Останні повідомлення