Facebook Tributes служить Інтернет-меморіалом для померлих користувачів

Facebook

Що відбувається з вашим Facebook після смерті? Друзям та родичам тепер є де залишити данину пам’ятним профілям, про що було оголошено 9 квітня разом із кількома іншими змінами в меморіалізованих акаунтах.

Новий розділ "Данини" - це спеціальне місце в профілі померлого користувача для обміну публікаціями, зберігаючи оригінальну хронологію користувача в цілості. Facebook пропонує розділ данини - це місце для написання історій, вшанування особливого дня або просто обміну публікацією, коли думаєш про цю людину.

Поряд із спеціальним розділом для написання дописів, Facebook також випустив додаткові інструменти для застарілого контакту або користувача, який керує обліковим записом померлої людини. Спадкові контакти тепер можуть керувати цим новим розділом данини, виконуючи функції модератора та коригуючи теги та налаштування конфіденційності допису. Facebook пропонує використовувати налаштування конфіденційності та інструменти тегів, щоб обмежити розповсюдження "вмісту, який друзям і родичам може бути важко зрозуміти, чи не готові вони".

Поки Facebook не змінює свою політику, не залишаючи застарілих варіантів контактів у профілях для користувачів до 18 років, тепер мережа дозволить батькам запам’ятовувати облікові записи для дітей.

Ще до того, як розпочнеться процес меморіалізації, Facebook заявив, що використовує штучний інтелект, щоб уникнути появи акаунта померлого користувача в потенційно болючих місцях, таких як запропонований список запрошень на подію та повідомлення про день народження.

«Ми чули від людей, що запам’ятовування профілю може відчуватися великим кроком, який не всі готові зробити відразу. Ось чому так важливо, щоб найближчі до померлої особи могли вирішити, коли робити такий крок », - написала у своєму блозі головний операційний директор Facebook Шеріл Сандберг. "Зараз ми дозволяємо лише друзям та членам сім'ї вимагати запам'ятовування облікового запису".

Оновлення розширює існуючі інструменти для запам'ятовування облікових записів. Користувачі Facebook мають можливість вибрати застарілий контакт з 2015 року, що додало інструменти, що дозволяють застарілому контакту закріпити публікацію у верхній частині стрічки та змінити зображення профілю в меморіалізованому обліковому записі. Facebook заявляє, що буде продовжувати коригувати параметри для пам’ятних облікових записів на основі відгуків.

Останні повідомлення