Фотографії з тегами в Instagram зараз є загальнодоступними

Позначення Instagram

Незважаючи на те, що Instagram вже анонсував свою нову функцію "Фотографії вас", він перебуває у своєрідному режимі приватної інкубації, де ви можете бачити, як це працює, але насправді ніхто інший не бачив фотографій, на яких вас позначають люди. Отож, якщо ви намагалися принизити своїх друзів, позначаючи найнеприємніші фотографії, ніхто не міг побачити ваших злих рук ... до цих пір. На сьогодні ці позначені фотографії транслюються в прямому ефірі. Це означає, що кожен, хто шукає ваше ім’я користувача, зможе побачити всі фотографії, позначені вами.

Однак ви можете здійснити контроль, змінивши налаштування конфіденційності, щоб позначені фотографії не відображалися у вашому розділі "Фотографії вас", якщо ви не схвалите їх, мінімізуючи ризик збентежити себе в Instagram. Змінивши налаштування, якщо хтось позначить вас на малюнку, у вас буде можливість показати його у своєму профілі або приховати. Ви також можете видалити фотографії з тегами, натиснувши своє ім’я та вибравши опцію «Видалити». Знімок екрану 16.05.2013 о 2.54.26 PM

Ця функція працює, коли у вас найновіша версія Instagram для iOS або Android, але вона не працює на вашому робочому столі, тому вам потрібно використовувати мобільний пристрій, якщо ви хочете позначити фотографії або схвалити їх.

Ця нова функція буде успішною або провалиться важче, ніж риба на доку? Це, безумовно, заохочує більше взаємодії, але пуристи Instagram можуть насторожитись тим, наскільки ці теги наближають послугу до Facebook. Людям, які злякаються з приводу того, що їх друзі можуть позначати їх, насправді не потрібно так сильно переживати; як тільки вони змінять свої налаштування конфіденційності, вони зможуть переконатися, що в їхньому профілі нічого поганого не потрапляє, а оскільки ви все одно не могли контролювати, хто згадав вас у своїх коментарях до фото, ви все одно будете мати приблизно такий самий контроль над вашим профілем, як і раніше. Настав час прийняти, що Instagram більше не є інтимною послугою, якою він був колись, і звикнути відмічати теги - або переходити до нової, більш приватної програми для обміну фотографіями.

Це останній ви? Якщо у вас більше селфі та натиск реклами, ось як видалити свій обліковий запис Instagram.

Останні повідомлення