Кінофестиваль Tribeca транслюватиме зіркові події у Facebook Live

Колекція Хрещений батькоТой, хто сказав, що ви нічого не можете дізнатись, проводячи години у Facebook, брехав вам. Починаючи з четверга, кінофестиваль Tribeca транслюватиме 12 зіркових дискусій через Facebook Live на своїй сторінці у Facebook.

Серед подій, які ви зможете переглянути у Facebook, - це дискусія з акторським складомХресний батько іХрещений батько Частина II на честь 45-ї річниці першого з двох фільмів. У дискусії будуть присутні режисер фільмів, удостоєний премії "Оскар", Френсіс Форд Коппола, а також члени виконавчої групи Аль Пачіно, Джеймс Кан, Роберт Дювал, Дайан Кітон, Талія Шир та Роберт Де Ніро. Розмова починається о 20:10. ET 29 квітня в рамках гала-фестивалю "Ніч закриття" і вже розпроданий, тож це Facebook або бюст, якщо хочете.

Дівчаткатворця Лена Данхем та виконавчий продюсер шоу Дженні Коннер поспілкуютьсяСупермаркет зірка Америки Феррера про шоу HBO, яке просто закінчується, а також їх досвід у сфері розваг. Відставний суперзірка НБА Кобі Брайант та аніматор Глен Кін поговорять з Майклом Страханом, Залом Слави НФЛ та співведучим Доброго ранку Америко, про новеШановний баскетбол над анімаційним короткометражним фільмом Брайант і Кін працювали разом. Обидві ці дискусії є частиноюTribeca Talks: Storytellersсерія, яка також включатиме розмови між Томом Хенксом та Брюсом Спрінгстіном, серед інших.

Ці бесіди дадуть одне з перших уявлень про наступні телевізійні шоу та фільми, на які ви могли б піти. Більшість дискусій відбуватимуться після супровідного фільму чи епізоду, який не буде представлений у прямій трансляції Facebook. Hulu відбуде світову прем’єру свого нового драматичного циклуКазка служниці на фестивалі в п’ятницю перед дискусією з творцями та акторським складом. National Geographic відбудеться світова прем’єра свого нового шоуГеніальність про Альберта Ейнштейна; Виконавчі продюсери Рон Говард та Брайан Грейзер - серед тих, хто був включений до подальшого обговорення.

Кінофестиваль Tribeca стартує в середу. Повний графік подій, які транслюватимуться на Facebook Live тут.

Останні повідомлення