Facebook Watch Party скоро може дозволити вам дивитися телевізор у прямому ефірі з друзями

Facebook

Незабаром Facebook може дати вам можливість дивитися спортивні та інші прямі телепередачі в Інтернеті - мережа соціальних медіа зараз тестує оновлення Watch Party, яке дозволяє користувачам дивитися телевізор у прямому ефірі з друзями. Тест, оголошений пізно в середу, 13 березня, починається з живих ігор всередині груп.

Facebook Watch Party вже дозволяє користувачам переглядати розміщені на Facebook відео «з» друзями, дозволяючи користувачам спілкуватися в чаті та відповідати на відео, навіть якщо вони не дивляться в одному фізичному просторі. Нова опція прямого телебачення запропонує кілька однакових функцій, включаючи коментування в режимі реального часу.

Однак Facebook планує ще більше розширити цей інструмент для телевізійних передач у прямому ефірі. Наприклад, в іграх буде відображатися рахунок. Мережа також тестує додаткові опції, такі як можливість для хостів задавати дрібниці. Користувачі також могли бачити опитування, викладаючи власні прогнози на гру.

Ведучі в групах, які є частиною тесту, побачать опцію під назвою “по телевізору”, де буде перелічено поточні параметри в ефірі. Facebook заявляє, що спочатку тестує інструмент зі спортом, але сподівається розширити пряму трансляцію телевізійних вечірок на інші події, такі як нагородження та прем'єри серіалів.

Facebook оголосив про тестування під час конференції South by Southwest, або SXSW. Мережа також анонсувала понад 20 нових серій для Червоний стіл Розмова, серія, яка нещодавно зробила запис найпопулярнішого Facebook Original протягом 24 годин, зібравши 7,5 мільйонів переглядів за перший день. Шоу приєднується до Уілла Сміта Список справ перед смертю, СКАМ Остін другий сезон, і MTV Справжній світ як показує останній Facebook, щоб бачити оновлення.

Сьогоднішні анонси також включають можливість додавати пісню в профілі, з новою опцією клацання, щоб прослухати пісню повністю на Spotify. Facebook заявляє, що будуть додані й інші партнери, додаючи до зростаючого списку функцій, зосереджених на музиці, включаючи Lip Sync Live та музичні наклейки.

Після кількох угод із звукозаписними компаніями Facebook також повідомив, що користувачі можуть безкоштовно включати ліцензовану музику у свої відео у понад 40 країнах. Нещодавно мережа додала Індію та Таїланд до списку країн, що укладають записи, що дозволяє користувачам ділитися музикою в мережі, не порушуючи прав музикантів.

Останні повідомлення