Reddit зійшов: Ось найсвіжіша інформація про вихід з ладу

Reddit не працює в середу вдень, і багато користувачів повідомляють про помилки на сайті соціальних мереж. Незважаючи на короткий вихід до мережі, Reddit все ще відчував серйозні помилки о 15:30. PT.

Відключення розпочалося близько 14 години. PT, згідно з датчиком Down. Щонайменше 27 000 користувачів повідомили про проблеми з веб-сайтом на Down Detector, зокрема на настільному веб-сайті та у програмі Reddit. Здавалося, сайт знову з’явився в Інтернеті і нормально працював до 14:40. PT, але приблизно через 30 хвилин знову перейшов у офлайн.

Користувачі, які намагаються отримати доступ до сайту, отримали повідомлення про помилку: "Час очікування 504 шлюзу: Час очікування шлюзу минув".

Як повідомляє сторінка статусу Reddit, він розпочав розслідування помилок на сайті о 14:18. PT.

"Ми маємо підвищений рівень помилок і наразі розглядаємо проблему", - написав Reddit.

У Twitter Redditors нарікали, що їх улюблений сайт не працює, твітуючи жарти, які вони запланували для теми коментарів Reddit.

я настільки божевільний, що reddit не працює, я переживаю суперечку, і в мене в голові запланований чудовий відгук #redditdown

- meg (@megisanoob) 20 травня 2020 р

Ми звернулися до Reddit, щоб отримати додаткову інформацію про відключення, і оновимо цю історію, коли почуємо відповідь.

Це історія, що розвивається. Перевірте наявність оновлень.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found