Twitter для прямого ефіру 70 годин дії від туру PGA

twitter pga тур в прямому ефірі через PGA Tour Twitter повертає професійні гольф-прямі трансляції на свою платформу завдяки останньому партнерству з PGA Tour.

Угода увімкне трансляцію в Twitter 70 годин живого змагання в 31 турнірі протягом решти сезону 2016-17. Це вдруге, коли компанія об’єдналася з PGA Tour, попередньо транслюючи частину плей-офф Кубка FedEx 2016 року.

Прямі трансляції розпочнуться 19 січня з виклику CareerBuilder Challenge і завершаться завершальним сезоном турнірним чемпіонатом. Покриття, як правило, включатиме перші 60–90 хвилин з раннього четверга та п’ятниці вранці, що складає передплатні трансляції PGA Tour Live.

Як члени Twitter, так і не користувачі зможуть спостерігати за всіма висвітленнями, включаючи аналіз перед іграми, інтерв'ю, охоплення дальності та прямі змагання з перших двох лунок PGA Tour Live Marquee Groups.

В руслі своїх трансляцій у НФЛ прямі трансляції PGA Tour отримають свою власну пряму URL-адресу в Twitter і відображатимуться в офіційному акаунті PGA Tour. Додатковий контент включатиме найважливіші відеоролики про Periscope та Twitter як продовження PGA Tour та програму Amplify від Twitter. Ці кліпи також дозволять PGA Tour отримувати прибуток від реклами за допомогою відеореклами, що проходить вперед, спонсорів та спонсорства та рекламних акцій. Twitter не розкривав фінансові деталі угоди.

"Наша співпраця з PGA Tour надасть шанувальникам по всьому світу доступ до прямих трансляцій подій PGA Tour у Twitter, відстежуючи розмову на одному екрані", - сказав Ентоні Ното, головний операційний директор у Twitter.

Про розширене партнерство PGA Tour сказав наступне: «Потокове програмування PGA Tour Live для глобальної аудиторії Twitter, а також мільйони користувачів, які стежать за @PGATOUR та сотні облікових записів гравців PGA Tour, забезпечать нові та інноваційні способи для шанувальників спорту залучити нашу преміум-пропозицію ... ".

У минулому місяці, коли прямі трансляції NFL у Twitter закінчуються (без жодного слова про поновлення), нова угода бачить, що соціальна платформа продовжує зосереджуватися на прямих спортивних трансляціях. У середньому кількість переглядів у НФЛ у Twitter коливалась від 2,1 до 3,1 мільйона переглядів. Для порівняння, телевізійні рейтинги НФЛ протягом регулярного сезону 2016 року становили в середньому 16,5 мільйона за гру (8-відсоткове падіння порівняно з 2015 роком). Тому легко зрозуміти, чому спортивні ліги звертаються до соціальних платформ, щоб збільшити їхній вміст.

Останні повідомлення