Цей робот-бармен схожий на реплікатор Star Trek для випивки

Месьє робот-бармен

Немає нічого подібного до завершення довгого дня, заповненого домашніми справами, обов’язками та взаємодією з холодним кисло-віскі - або коктейлем, який ви віддаєте перевагу. А що, якби ви могли вирізати штангу та саморобку і автоматично опинитися з холодним напоєм у руках?

Представляємо Monsieur, проект Kickstarter, який схожий на комбінацію Джетсони іБожевільний чоловік.Правильно: він робот-бармен, і він тут, щоб служити.

Зустріньте месьє

Бармен Monsieur має вбудований вісім герметичних контейнерів, які ви можете легко та швидко наповнити коктейльними інгредієнтами на ваш вибір, а також чотирма кришками для пляшок, якщо ви хочете отримувати алкоголь прямо з оригінальної пляшки. Що робить машину надзвичайно особливою, так це те, що вам не потрібно турбуватися про те, щоб знати, який коктейль ви хочете, або як саме його приготувати - месьє зробить все, щоб за вас подумати і зробити.

Завдяки планшету Android, інтегрованому в пристрій, користувач може вибирати з безлічі тем, кожна з яких попередньо встановлена ​​з 25 рецептами коктейлів, які відповідають кожному профілю. Хлопчикам тільки ніч? Оберіть тему сигарного бару і випийте коктейлі, якими пишався б Дон Дрейпер. Якщо фруктові напої більше до душі, спробуйте тему “Night's Night” (так, месьє дотримується гендерних бінарних норм). Месьє знає приблизно 300 рецептів напоїв - чого більш ніж достатньо для початку - і може виготовити до 150 напоїв без поповнення.

Ваш блок Месьє може бути навіть налаштований на виготовлення святкових напоїв, коли ваша улюблена спортивна команда виграє.

Вибравши тему, ви отримаєте список інгредієнтів, якими вам потрібно буде завантажити машину відповідно до того, що потрібно для коктейлів у профілі. Месьє пропонує список попередньо розроблених рецептів для людей, які точно знають, чого хочуть. Але хліб та масло в машині - це функція Рекомендацій, яка розумно дізнається про ваш смак, чим більше ви користуєтесь машиною, і пам’ятає всі ваші попередні замовлення напоїв. Він використовує Wi-Fi, Bluetooth та Zigbee, щоб знати, коли ви вдома - якщо ви приїдете пізніше, ніж зазвичай, месьє (правильно) припускає, що у вас був напружений день на роботі, і пропонує вам подвійний замість неодружений. Він також може визначити, коли ви на побаченні (за умови, що ваш супутник увійшов до вашої мережі), а також пропонує їм коктейль. Окрім того, ваш підрозділ Месьє може бути налаштований на виготовлення святкових напоїв, коли переможе ваша улюблена спортивна команда.

Екран Месьє також оснащений фільтрами для перетворення пристрою на своєрідний ігровий автомат для коктейлів: Ви можете зафіксувати до трьох компонентів напою, які включають інгредієнт та смак, а також тип коктейлю. Він випадково генерує вибір напою та показує вам його короткий опис. Доданий oomph на цьому етапі знаходиться повзунок "Сила", який має позначку "Світло" аж до "Боса" - якщо ви призначений водій, ви можете розігнати спиртне; якщо ви маєте намір отримати шахрайство, як завтра немає, месьє подбає про це. Якщо ви відчуваєте себе досить авантюрно, натисніть на кнопку «Здивуй мене» і попросіть месьє приготувати для вас випадковий напій. І нарешті, оскільки він (правильно) припускає, що ви, мабуть, занадто зайняті тим, що тримаєте свій коктейль, щоб не відставати від вашої машини бармена, пан Месьє пропонує автоматичну доставку заправки, оскільки він надсилає вам текст із нагадуванням про інгредієнти, які у вас мало.

Месьє додаток для смартфонаМесьє додаток для смартфона

Ви можете керувати месьє за допомогою мобільного додатка. Він має повну інтеграцію в соціальні мережі, на випадок, якщо ви хочете похвалитися напиванням у Facebook. А напиваючись, я мав на увазі відповідальне пиття, оскільки додаток відстежує ваші напої та сповіщає про те, що вам достатньо. І лише для того, щоб довести, наскільки це розумно, передбачається, що ви все одно проігноруєте всі сповіщення та допоможете вам проїхати таксі через Uber, якщо це необхідно.

Що робить концепцію управління Месьє за допомогою програми революційною, так це його здатність дозволити вам пропустити чергу коктейлів - незалежно від того, їдете ви додому, на якусь службу чи в ресторан, поки у вашому районі є машина Месьє Ви можете замовити свій напій на своєму телефоні, готувати його і чекати, поки Ви підійдете до нього.

Бонсуар! Руки з месьє

Я мав нагоду випити напою з месьє на нещодавній демонстрації. До цього все, що я читав про штучно розумного роботизованого бармена, мене вражало без кінця. Однак я це дізнався насправді використовуючи його було зовсім іншим досвідом, де було збережено кілька сюрпризів.

Перш за все: машина насправді досить проста у використанні - хоча до комплекту поставляється посібник користувача, для цього насправді немає причин. Те, що ви бачите - це те, що з часом ви отримаєте. Елегантного інтерфейсу та красивих фотографій із зображенням наявних коктейлів достатньо, щоб збудити апетит.

Месьє робот-барменМесьєМесьєМесьє

Тестований блок, який ми протестували, мав вісім доступних контейнерів для компонентів напою - у Monsieur Mini, як нам кажуть, є лише чотири - і те, як вони розташовані в блоці, забезпечує просте налаштування та очищення. Що справді повернуло додому дивовижні здібності машини, це для мене ідея, що лише за допомогою декількох інгредієнтів вона може створити неймовірно вражаючий вибір напоїв. 30 можливих комбінацій багато на одну ніч; занадто багато, хтось може сказати.

Слово попередження: ніяких заморожених маргарит. І, очевидно, барменський стьоб вийшов.

Для мого першого напою я провів фільтр рекомендацій, заявивши дві речі: горілку (бо це мій улюблений лікер) та фруктовий смак (бо я не хотів негайно братися за цілу свиню). Через кілька секунд рандомізації це принесло мені напій під назвою Victoria Secret, коктейль, про який я ніколи раніше не чув (так що ви можете собі уявити моє хвилювання спробувати). Опис за паном: "Цей ніжно-рожевий коктейль - це ніжна суміш журавлинного соку, апельсинового лікеру, персикового шнапсу та горілки". Оскільки це був мій перший раз, я запустив повзунок міцності і зачекав, поки напій приготується.

Мені це дуже сподобалось - журавлинний сік ідеально поєднувався з горілкою, а в напої якраз була потрібна кількість «фруктового». Мені так сподобалось, що я замовив його знову, на цей раз встановивши повзунок сили на „бос”. Звичайно, все в інтересах ретельного огляду. Мені він так сподобався, можливо, я поділився б напоєм, зробленим месьє, у Facebook чи Twitter, але блок був пов’язаний з акаунтом нашого демонстранта, тож я не зміг спробувати це. Але мені подобається ідея повідомити світові, що робот щойно приготував мені напій, і так, це смачно - і мені подобається ідея побачити те, що розміщено на соціальному сайті, а потім мати можливість спробувати відтворити напій сам, або попроси про це наступного разу, коли я буду в барі. Існує маса програм для напоїв, але, безумовно, інтригує спробувати щось, зроблене на машині. Саме такі ідеї приносять по-справжньомусоціальний елемент платформ соціальних медіа.

МесьєМесьєМесьє

Побачити мобільний додаток на роботі було майже як магія - одразу можна побачити потенціал машини, коли вона знаходиться в різних місцях. У барі ви можете легко уникнути жорстоких ліній (особливо під час щасливих годин) та перевтоми бідного бармена, який самостійно укомплектовує кіоск. В ексклюзивному клубі, де ви зазвичай платите непомірну суму грошей за обслуговування пляшок, ви можете принаймні насолодитися різноманітними напоями.

Завжди є похмілля ...

Звичайно, це не всі хороші новини, і, незважаючи на те, що я трохи запоїв, я зазначив напрямки вдосконалення.

Циферблати фільтрів насправді постійно давали ті самі результати інгредієнтів, що змусило мене думати, що рандомізатор машини не був таким випадковим, як передбачалося. Можливо, це було більше пов’язано з наявністю компонентів (в один момент у нас закінчився апельсиновий сік, який є одним із компонентів для теми Тікі Бар), або тим фактом, що я насправді не ввійшов у машину зі своїм профіль смаку, тому він не знав, хто я. І оскільки я хотів лише горілки, месьє важко вигадував нові ідеї, щоб я їх вибирав.

Хоча наявні рецепти напоїв були вже вражаючими, як є, я все ще не міг не подумати про всі коктейлі, для яких потрібно було певнеje ne sais quoi, як поголений лід, можливо, або заплутані фрукти чи м'ята. Слово попередження: ніяких заморожених маргарит. І, очевидно, барменський стьоб вийшов.

Варто зазначити, що надто гудіти та твітувати чи писати на Facebook про кожен ваш напій не рекомендується. Звичайно, ваші окуляри «Віскі» можуть змусити вас подумати, що повідомляти вашому соціальному колу про кожен дивовижний напій месьє, який ви вбираєте, є чудовою ідеєю, але побачивши цей потік спаму на наступний день, ви зрозумієте, що це не був гарний вигляд .

Зрештою, всі ці зміни є другорядними, і месьє лише на початку свого багатообіцяючого майбутнього. Звичайно, вбудований автомат для льоду або автоматизований дозатор чашок, безсумнівно, може доповнити пакет, але він уже надає стільки, що просто можливо, це коштує грошей. Багато людей, здається, так думають - месьє зараз перебуває на останньому тижні своєї кампанії Kickstarter, який успішно досяг своєї початкової мети у 100 000 доларів лише через два тижні існування, і все ще продовжує перевершувати її на момент написання статті. Майже всі початкові одиниці, що випускаються, - за ціною в даний час 2700 доларів США за стандартний 8-насосний агрегат для жителів США та Канади - отримали резервні копії, що є вірною ознакою майбутнього попиту на продукт.

Останні повідомлення