Програми Facebook Lifestage, автономні групи Отримайте сокиру

Довічне життяДодаток Facebook, орієнтований на підлітків, більше не є в App Store після року існування, але платформа соціальних мереж каже, що короткий термін служби програми вже допоміг надихнути молодіжні опції у Facebook. На початку цього місяця розробник випустив соціальну мережу для старшокласників Lifestage, яка надихнулася Snapchat, підтвердивши у вівторок, що додаток більше не доступний для завантаження. Соціальна платформа також нещодавно оголосила, що функції програми Facebook Groups тепер повністю інтегровані в Facebook і що автономна програма буде припинена з 1 вересня.

Якщо ви ніколи не чули про Lifestage, ви не самотні - минулого року Facebook запустив програму тихо, і вона ніколи не очолювала чарти в App Store. Lifestage - це соціальна мережа, призначена для старшокласників. Ідея полягала в тому, щоб зв’язати учнів однієї школи за допомогою відеопрофілів та селфі.

Саму програму створив підліток Майкл Сайман, якому було лише 19 років, коли додаток запустився після того, як рік працював у Facebook.

Оскільки програма розроблена для старшокласників, кожному, хто старше 21 року, було заборонено переглядати будь-які профілі чи дані. Facebook також розробив інші функції безпеки, такі як швидкі пальці, щоб заблокувати користувача, та просте повідомлення в додатку про будь-які зловживання. Однак додаток все ще порушував питання безпеки, оскільки кожен міг брехати про свій вік, щоб потрапити до програми.

Поки Lifestages більше не існує, додаток все ще знаходиться в смартфонах по духу, впливаючи на деякі новітні функції Facebook, включаючи камеру доповненої реальності та Stories як у Facebook, так і в Instagram.

"Ми спочатку запустили Lifestage, щоб полегшити підліткам у США спілкування з іншими людьми в їхній школі, створивши відеопрофіль із вмістом для всіх речей, що складають їх особистість", - сказав Facebook в інтерв'ю Business Insider, який першим помітив відсутність програми з App Store. «Підлітки продовжують становити важливу частину світового співтовариства у Facebook, і ми багато чому навчилися з Lifestage. Ми будемо продовжувати включати ці знання у функції головного додатку Facebook ".

Протягом декількох місяців Lifestage не бачив оновлень, перш ніж повністю виключити з App Store. Спочатку програма iOS була запущена для Android через два місяці після запуску iOS.

Facebook також усуне окрему програму Групи, а функції спільноти все ще будуть доступні всередині головної програми. Facebook заявляє, що зміна зосереджена на групах в основному додатку Facebook.

Останні повідомлення