Хто відстежує вас в Інтернеті? Ця програма може сказати вам - і зупинити їх

відключитиЯкщо ви ненавидите націлену рекламу, Інтернет може дуже засмутити. Інтернет-скакуни, такі як Twitter, Facebook і Google, продовжують розвивати партнерські стосунки із сторонніми сайтами, які відстежують кожну наведення курсора миші, і все це при розробці власних програм відстеження. Мета: націлити вас на рекламу зі страхітливою точністю, і навіть якщо ціль полягає у розповсюдженні товарів, а не підгляді у вашому особистому житті, це, принаймні, інвазія та максимум грубе зловживання владою. І компанії продовжують вводити нові способи бомбардування вас, наприклад, те, як Facebook тестує цільову рекламу в своєму графічному пошуку та посилює партнерські відносини зі сторонніми трекерами.

Додаток браузера під назвою Disconnect може мінімізувати кількість відстеження, що відбувається на вашому робочому столі. Розроблена командою, яка включає колишнього програміста Google, Disconnect дозволяє побачити, хто слідкує за вами, і дозволяє вам розірвати слід, який Google, Facebook, Twitter і тисячі сторонніх компаній, що відстежують, використовують для вас. Disconnect каже, що це також робить завантаження веб-сторінок на 27 відсотків швидшим, а також дозволяє шифрувати дані для підвищення безпеки. Команда Disconnect пояснює, як їхня програма все ще дозволяє навмисне ділитися, але обмежує ненавмисне розголошення інформації: «Ми не заважаємо Facebook або Google відстежувати речі, якими ви навмисно ділитесь на їх веб-сайтах. Ми забороняємо стороннє відстеження - відстеження даних, якими ви ненавмисно ділитесь із Facebook, Google та тисячами інших компаній, коли ви не перебуваєте на веб-сайтах цієї компанії. Наприклад, Facebook відстежує веб-сторінки, які ви не відвідуєте, і які містять кнопки Подобається та інші віджети Facebook, а Disconnect запобігає цьому ”.

Остання версія, Disconnect 2, випущена цього тижня, і вона пропонує більш надійний список заходів щодо боротьби з рекламою. Це також платіть, що можете, і дозволяє вирішити розподілити суму грошей між їх організацією та благодійними організаціями.Знімок екрану 17.04.2013 о 14.12.26

Ми запитали команду Disconnect, чому вони обрали модель "плати, що можеш", і вони кажуть, що хочуть, щоб технологія була доступна кожному, а не лише людям, які можуть собі це дозволити. “Ми вважаємо, що плати, що хочеш, може стати справді руйнівною бізнес-моделлю. Ще рано робити висновки щодо суми внесків, але ми поки приємно здивовані! "

Зараз Disconnect доступний лише для настільних ПК, тому ми запитали, коли він з’явиться на мобільному. Поки що ні слова, хоча команда каже, що вони хочуть розширити свою діяльність на більше платформ. І команда планує дебютувати деякі преміум-функції, хоча вони ще не впевнені, якими вони будуть - і вони хотіли б максимально зберегти модель “плати, що можеш”.

І якщо вам цікаво, на якому головному веб-сайті є найбідніші методи відстеження, Кейсі Оппенгейм, один із засновників, сказав нам, який із них заблокувати першим: «Особисто це жорсткий вибір між Facebook і Google, але я б пішов з Google, тому що у них просто так багато моїх приватних даних - за допомогою пошуку, аналітики та додатків - і все це пов’язано з моїм справжнім іменем »

На щастя, використовуючи Disconnect, вам не потрібно вибирати лише одне джерело, яке потрібно заблокувати, і оскільки команда продовжує розробляти сервіс, сподіваємось, їх зусилля будуть відповідати технологіям відстеження, запровадженим великими веб-компаніями.

Останні повідомлення