Facebook переносить окремий додаток "Події" на Android

додаток тріоКоли в жовтні він запустив свою окрему програму «Події» на iOS, Facebook заявив, що версія Android швидше буде випущена. Що ж, схоже, день настав, а події запускаються на Android в понеділок.

Додаток, який бачить, що компанія використовує потужність своєї функції "Події", щоб надати користувачам більше можливостей соціального пошуку, незабаром з’явиться в Google Play, повідомляє TechCrunch.

Відкривши програму «Події», ви зможете відразу побачити, куди прямують ваші друзі, наздогнати події, оголошені сторінками, які вам сподобались, і переглянути новини з подій, на які ви вже зареєструвались, через домашню стрічку.

Чистий інтерфейс програми пропонує кілька окремих розділів, поряд із домашньою вкладкою, до яких можна отримати доступ, натиснувши відповідні значки внизу дисплея.

Торкніться опції лупи, і перед вами з’явиться вкладка вивчення, яка дозволить вам виявляти події, переглядаючи рекомендації на основі часу, місцезнаходження та ваших інтересів. Тут ви також знайдете інтерактивну карту, яка відображає події, що відбуваються навколо вашого місцезнаходження. Крім того, у верхній частині розділу є вкладка пошуку, яка дозволяє шукати події в інших містах, якщо, наприклад, ви плануєте дорожню подорож.

Щоб перетворити вас на остаточного шукача вихідних подій, програма пропонує власний календар, який дозволяє легко організувати свій графік. Ви навіть можете додавати календарі зі свого телефону та переглядати їх разом із вашими подіями у Facebook, щоб уникнути будь-яких потенційних переплутань. Інтеграція календарів може навіть вплинути на те, що ви відмовитеся від програми власного календаря вашого смартфона на користь подій, якщо Facebook має свій спосіб.

facebook_events_app_2

Незважаючи на свій автономний статус, програма все ще пов’язана з флагманською соціальною платформою Facebook. Отже, "Події" транслюють вашу активність на Facebook, відображаючи події, які вас цікавлять, і події, якими ви поділилися з друзями на Facebook, навіть якщо у них немає програми.

"Незалежно від того, чи шукаєте ви щось для відвідування у ці вихідні, чи просто цікавитесь, що відбувається у вашому районі, події допоможуть вам дістатися", - сказала Адітя Коолвал, менеджер із продуктів, Facebook, у дописі в блозі, що анонсує програму.

Facebook стверджує, що понад 100 мільйонів людей використовують події на Facebook, і щороку на Facebook ділиться сотнями мільйонів подій. Ці типи номерів зробили запуск автономного додатка неважким.

Однак програма досі не справила враження на чарти App Store. Незабаром після дебюту, він досяг свого рейтингу 67 у категорії соціальних мереж, а потім поступово почав своє зниження до рівня нижче 500 у рейтингу, перш ніж стабільно підніматися до свого поточного положення: коливаючись навколо 250 знаків, згідно з даними App Енні.

Дотепер Facebook протистояв будь-яким закликам примусити своїх нових користувачів до своїх продуктів, зробивши функцію "Події" ексклюзивною для програми, як це було зроблено з мобільними синхронізованими зображеннями для Moments та обміном повідомленнями для Messenger. Чи вплинуть ці застійні цифри на його подальші рішення, ще належить з’ясувати - хоча неминучий поштовх, який відбудеться від запуску Android, повинен зробити це корисним.

Короткий огляд нещодавньої історії подій у соціальній мережі дає вказівку на те, як Facebook міг базуватися на додатку. У червні Facebook застосував команду кураторів, щоб створити список «вибраних подій», який, можливо, вже був інтегрований у розділ дослідження програми. На початку року стало відомо, що Facebook подав заявку на патент, щоб додати опцію спільного сполучення на свої сторінки подій, дозволяючи користувачам вказати, чи планують вони їхати на захід, та запропонувати поїздки іншим учасникам. Також не було б несподіванкою, якби Facebook представив додаткові функції електронної комерції в додатку у світлі свого партнерства з Ticketmaster - Інтернет-магазин продає квитки на концерти через вибрані сторінки подій з квітня.

Одне, що ви можете не побачити в додатку - це політичні чи релігійні події. Незважаючи на те, що соціальні активісти використовують Facebook для організації акцій протесту як вдома, так і за кордоном (наприклад, під час Арабської весни), здається малоймовірним, що платформа спрямовуватиме користувачів програми на такі збори. Після запуску згаданої вище функції кураторів подій Facebook заявив, що "не включатиме заходів, в основному орієнтованих на політику чи культ".

Враховуючи, що програма насправді виглядає як гідний інструмент для організації світських зборів, неминуче розширення може бути не зовсім неприємним.

Завантажити для iOS Завантажити для Android

Оновлено 12.12.2016 Saqib Shah: Додана інформація про запуск додатка Android.

Останні повідомлення