Чому Instagram сповільнюється, коли Джастін Бібер повідомляє

Джастін Бібер зламав шанувальників Instagram Френсіс Дін 123rf Френсіс Дін / 123RF Завдяки 44 мільйонам підписників в Instagram та понад 2000 публікацій, що обмінюються різними зображеннями та відео, легко зрозуміти, чому Джастін Бібер може бути одним із найпопулярніших "граммерів" у соціальній мережі. Однак, незважаючи на те, що розбиває серця дурняків та підлітків "Біліберс", нещодавно поп-зірка виявилася причиною розбитого Instagram.

Як повідомляв Кейд Мец для Wired, кілька років тому в штаб-квартирі IG все не завжди йшло так гладко. Наприклад, кожного разу, коли The Biebs завантажували фотографію на платформу, так багато шанувальників хотіли б, щоб вона сповільнювала комп’ютери Instagram до повзання та блокування, що заважало Майку Кріґеру, співзасновнику Instagram, переживати та шукати. для рішення.

Але Джастін Бібер був не єдиним винуватцем, коли Instagram розбився. Така сама проблема може виникнути, коли її зображення сподобались майже 52 мільйонам шанувальників Кім Кардашьян. Якби проблема кешу не була виправлена, по суті, будь-яка знаменитість могла б нести відповідальність за уповільнення роботи сайту для користувачів у всьому світі. Сервери Instagram просто не могли впоратися з усіма вподобаннями цих шанувальників одночасно.

Виправлення, на щастя, сталося минулого літа, коли материнська компанія Facebook перенесла платформу Instagram у власні комп'ютерні центри обробки даних. За словами Меца, це дозволило платформі врешті-решт розширитися до інших можливостей Facebook із більшою кількістю комп'ютерних серверів, які тепер можуть обробляти понад 80 мільйонів фотографій та відео щодня. Це також дозволило змінити спосіб підрахунку вподобань, що було однією з основних причин збоїв. Мережа стверджує, що нові оновлення її інфраструктури також забезпечують кращу та швидшу реакцію на катастрофи - якщо один центр обробки даних виходить з ладу, сайт не повністю відключений, оскільки інший може "впоратись"

Протягом багатьох років Instagram став одним з найкращих сайтів для обміну фотографіями в Інтернеті. Нещодавно агентство Reuters повідомляло, що з понад 400 мільйонів користувачів Instagram п'ятіркою виявляються Тейлор Свіфт, Кім Кардашьян, Бейонсе, Селена Гомес та Аріана Гранде. Хороша новина не тільки для платформи, але й для Бібера: якщо в майбутньому виникне проблема з блиском лайків, винні не лише його шанувальники.

Останні повідомлення