Facebook може попросити вас довести, що ви не бот із селфі

Сторінки Facebook Тести Marcel De Grijs / 123RF Captcha, які доводять, що ви не робот, варіюються від набору довільної серії символів до відбору всіх фотографій, що містять певний об’єкт, але Facebook випробовує новий спосіб визначити, чи є користувач справді по-людськи: селфі. У вівторок, 29 листопада, Facebook підтвердив, що відпочиває на основі фотографії на основі ідентичності після того, як скріншоти тесту потрапили в Twitter.

друг надіслав мені це: Facebook зараз блокує користувачів з-поміж функцій облікового запису, а потім вимагає, щоб ці користувачі «підтвердили» свій рахунок, щоб повернутися, відсканувавши зображення їхнього обличчя. ЗОБРАЖЕННЯ ЇХОГО ЛИЦЯ. pic.twitter.com/T4TIsJFxX8

- чи може Емі Гудман зупинити запрошення Ассанжа на thx (@flexlibris) 28 листопада 2017 р.

Відповідно до знімка екрану протестованої функції, інструмент просить користувачів завантажити фотографію, яка «чітко показує ваше обличчя». У запиті також сказано, що після використання зображення воно буде видалено зі своїх серверів. Інструмент запитує завантаження, а не запит дозволу на доступ до камери, щоб зробити фотографію саме тоді.

Facebook заявив, що ця функція призначена для лову підозрілої діяльності та може використовуватися в багатьох різних точках, якщо платформа хоче перевірити, ким ви є насправді, включаючи створення облікового запису, а також створення оголошень. Потім програмне забезпечення Facebook автоматично переглядає фотографію. Незважаючи на те, що Facebook не детально розбирався щодо запобіжних заходів, щоб запобігти неправильному використанню інструменту капчі, програмне забезпечення переконує, що зображення унікальне, а не випадкова фотографія, витягнута з Google.

Кілька користувачів висловили занепокоєння щодо надсилання власного фото в мережу соціальних мереж, тоді як один твіт, який згодом був видалений, також припускав, що користувачі не можуть увійти в систему, поки програмне забезпечення не перевірить зображення. Інструмент капчі для селфі наразі лише тестується, і незрозуміло, чи дійсно процес перевірки буде розгорнутий у всьому світі, чи програма зміниться до цього потенційного випуску.

Хоча надсилання селфі може спричинити дискомфорт для деяких користувачів, Facebook працює над спробами запобігти зловживанням на платформі через рік, коли спостерігалося використання ряду різних вразливих місць. Нещодавно дослідження показали, що багато «користувачів», які розміщували публікації під час президентських виборів 2016 року, були російськими бот-акаунтами. Оновлена ​​політика щодо реклами у відповідь на це дослідження попросить користувачів, які купують політичну рекламу, підтвердити свою особу та місцезнаходження. Попри те, що Facebook не повідомляв, яка «підозріла активність» спонукає зробити селфі-капчу, цей інструмент потенційно може бути використаний, коли користувачеві із США раптово буде показано, що він входить в систему з іншої країни.

Тест представляє другий раз цього місяця, коли платформа соціальних медіа запропонувала використовувати фотографії як засіб безпеки - нещодавно Facebook також заявив, що користувачі можуть завантажувати свої оголені фотографії, щоб не дозволити іншому користувачеві завантажувати ці фотографії як помсту. Зображення буде "хешовано", а потім видалено з серверів.

Останні повідомлення