Пропоновані друзями Facebook функції палива Конфіденційність Страхи

facebook-messenger-обмін даними про місцезнаходженняFacebook заперечує, що використовує дані про місцезнаходження для забезпечення функції "людей, яких ви можете знати".

Інструмент, що пропонує новим друзям для зв’язку з користувачами Facebook, було присвячено звіт про конфіденційність на платформі, опублікований у понеділок. У вівторок Facebook надіслав електронною поштою заяву Digital Trends, де стверджується, що стаття, про яку йдеться, "була неточною".

"Ми не використовуємо дані про місцезнаходження, такі як місцезнаходження пристрою та інформація про місцезнаходження, які ви додаєте у свій профіль, щоб пропонувати людям, яких ви можете знати", - заявив представник Facebook у службі Digital Trends. "Ми можемо показати вам людей на основі спільних друзів, інформації про роботу та освіту, мереж, до яких ви входите, імпортованих контактів та інших факторів".

Оновлено 28.06.2016 Сакібом Шахом:Додана заява від Facebook, що заперечує використання даних про місцезнаходження для функції "люди, яких ви можете знати".

Можливо, ви натрапили на функцію “Люди, яких ви можете знати” у Facebook, не замислюючись над цим. Оригінальний звіт стверджував, що користувачі мимоволі дозволяли платформі використовувати свої дані про місцезнаходження, щоб генерувати пропозиції щодо друзів, надані інструментом.

На прохання прокоментувати висновки Facebook спочатку цитували, що місцезнаходження є "одним із факторів", яке воно використовує в процесі, але компанія відіграла його значення.

"Інформація про місцезнаходження сама по собі не вказує на те, що двоє людей можуть бути друзями", - йдеться в оригінальному повідомленні. "Ми показуємо вам людей на основі спільних друзів, інформації про роботу та освіту, мереж, до яких ви входите, імпортованих контактів та багатьох інших факторів".

Оновлення звіту стверджує, що Facebook двічі підтверджував, що використовував дані про місцезнаходження як частину функції. Він додає, що негативна преса після статті, можливо, спричинила відкат соціальної мережі. Facebook заявляє, що розібрався у цьому і виявив, що наразі місцезнаходження не використовується. Компанія уточнила, що використовувала місце для керування інструментом у порівнянні з тестом, проведеним минулого року, який ніколи не був поширений для всіх користувачів Facebook.

Початкові висновки в основному передбачали, що Facebook рекомендував друзів як на основі даних про ваше місцезнаходження (якщо, звичайно, ви активували служби визначення місцезнаходження для програми Facebook), так і за заявленими інтересами та друзів у службі. Наприклад, вас могли б запропонувати абсолютно незнайомцем із бару, який ви відвідуєте, якщо ви обоє стежили за однією групою Facebook (наприклад, сторінка фанатів для спортивної команди).

Facebook чітко вказує у своїй політиці щодо даних, що він збирає інформацію про ваш пристрій, «включаючи конкретні географічні місця, наприклад, через сигнали GPS, Bluetooth або Wi-Fi». Він також заявляє, що використовує цю інформацію "для надання наших Послуг, персоналізації вмісту та внесення пропозицій для вас". Це все зазначає в умовах, що більшість людей не люблять читати. Примітно, що Facebook безпосередньо не вирішує проблему на своїй довідковій сторінці “Люди, яких ви можете знати”.

Це не вперше, коли Facebook стикається з контролем щодо своєї політики конфіденційності. Раніше в цьому році компанія була змушена видалити свою функцію розпізнавання обличчя, керовану штучним інтелектом, із програми Moments в Європі та Канаді через місцеве законодавство про конфіденційність. Цей же інструмент є невід'ємною частиною триваючого судового процесу проти соціальної мережі в США.

Останні повідомлення