Як дивитися свідчення Марка Цукерберга перед Конгресом в Інтернеті

Марк Цукерберг, засновник і генеральний директор платформи соціальних мереж Facebook, у вівторок, 10 квітня, вперше дав свідчення перед Конгресом за те, що його компанія не захищала інформацію користувачів. Це була перша з двох спільних виступів виконавчої влади цього тижня. Перше відбулося до спільного слухання комітетів судової влади та торгівлі Сенату, а в середу Цукерберг дає свідчення перед комітетом Палати енергетики та торгівлі. Це буде непросто, враховуючи темперамент у Конгресі.

"Будуть люди, які скажуть, що Facebook потрібно розбити", - заявив нещодавно сенатор Рон Вайден, штат Орегон. "Для цього було зроблено ряд пропозицій та ідей, і я думаю, що якщо [Цукерберг] не знайде спосіб виконати обіцянку, яку він дав кілька років тому, він матиме на руках закон".

Дійсно, є ті, хто вважає, що Цукерберг повинен подати у відставку внаслідок скандалу щодо конфіденційності, який загрожував відкриттям того, що 87 мільйонів користувачів могли порушити їхнє приватне життя. У вівторок, перед першими свідченнями Цукерберга перед Конгресом, група активістів-інвесторів Open MIC та її генеральний директор Майкл Коннор заявили: «Підготовлені свідчення Марка Цукерберга підкреслюють простий факт: він не розуміє, наскільки великим, глобальним та публічним утримується компанія. Наразі у нього дві роботи у Facebook - генеральний директор та голова правління. Пора йому відмовитись хоча б від одного, якщо не від обох, титулів ".

"Facebook давно минув час розподіляти ролі генерального директора та голови компанії, - продовжував Коннор, - а Марка Цукерберга подати у відставку або бути звільненим".

Цукерберг, зі свого боку, зробить все можливе, щоб захистити себе та свою компанію від, мабуть, досить жорстокої серії питань Конгресу.

Конгрес свідчень Цукерберга Джим Уотсон / AFP / Getty Images

"Ми стикаємося з низкою важливих питань, що стосуються конфіденційності, безпеки та демократії, і ви по праву матимете на мене важкі запитання, на які я повинен відповісти", - почалася заява Цукерберга. “Facebook - ідеалістична та оптимістична компанія. Протягом більшої частини нашого існування ми зосереджувались на всьому хорошому, що може принести спілкування людей. По мірі зростання Facebook люди скрізь отримали потужний новий інструмент, щоб залишатися на зв'язку з людьми, яких вони люблять, робити їхні голоси чутими та будувати спільноти та бізнес ".

Дійсно, соціальна мережа мала вирішальне значення в допомозі людям в організації - вона зіграла велику роль у розповсюдженні руху #metoo, допомогла зібрати кошти на допомогу урагану "Харві", а також допомогла організувати демонстрацію "Марш за наше життя".

Тим не менш, Цукерберг зазначає, що Facebook протягом багатьох років є двосічним мечем. "Ми не досить широко розглядали свою відповідальність, і це було великою помилкою", - заявив керівник. "Це була моя помилка, і мені шкода. Я заснував Facebook, керую ним і несу відповідальність за те, що тут відбувається ". Коментарі повторюють рекламу на цілій сторінці, яку Facebook нещодавно виніс. Чи буде достатньо, щоб схилити громадськість?

Ви можете дивитись прямі трансляції свідчень Цукерберга на YouTube від CBS News, PBS Newshour або NBC News.

Повні зауваження Цукерберга можна знайти нижче:

Оновлено 11 квітня: Додана інформація про пряму трансляцію свідчень Цукерберга в середу.

Останні повідомлення