Нова функція "Заощадження даних" у Twitter робить те, що вона говорить на жерсті

Якщо ви в Twitter і хочете мати повний контроль над використанням даних на своєму смартфоні, тоді новий режим економії даних буде цікавим.

Представлена ​​в рамках оновлення для iOS та Android у середу, 3 жовтня, нова функція дозволяє вам отримати до неї доступ, натиснувши на зображення свого профілю, потім Налаштування і, нарешті, Використання даних. Угорі сторінки ви побачите опцію Заощадження даних, яку ви вмикаєте, натискаючи.

Заощадження даних запобігає автоматичному відтворенню відео та навмисно завантажує зображення низької якості. Якщо ви хочете побачити конкретне зображення з більш високою роздільною здатністю, просто натисніть на зображення, потім на три крапки у верхньому правому куті дисплея і, нарешті, на "завантажити високу якість".

Якщо у вас трапляється обмежений план або план із низьким рівнем передачі даних, Data Saver - це надійний спосіб зменшити використання даних у Twitter і, якщо ви особливо важкий користувач програми соціальних мереж, можливо, дасть вам спокій до кінця місяця.

Заощадження даних робить додаток трохи більше схожим на Twitter Lite, версію Twitter без голови, розроблену для ринків, що розвиваються, де обмеження даних та повільні з'єднання можуть бути більшою проблемою для користувачів. Насправді, якщо дані - і сховище для цього - будуть для вас проблемою, тоді так звані «полегшені» версії програм - це шлях, якщо ви зможете їх отримати. Наприклад, Twitter Lite використовує менше 1 Мб пам’яті та мінімізує використання даних за допомогою ряду функцій збереження даних.

Останнє оновлення Twitter також вносить кілька інших змін, зокрема простіший спосіб керувати тим, хто входить до повідомлень вашої групи, покращує взаємодію людей з опитуваннями за допомогою VoiceOver та покращує ярлики для певних типів оголошень.

Незалежно від того, чи є ви давнім користувачем Twitter чи тільки починаєте, Digital Trends має кілька чудових ідей щодо того, як максимально використати додаток для мікроблогів, як зберегти твіти за допомогою інструмента закладок, пропозиції щодо облікових записів, які слід підписати, і, якщо дійсно потрібно, як змінити ім’я у Twitter. Крім того, якщо це вторгнення у ваше життя і ви хочете повернути собі контроль, ось як видалити свій обліковий запис у Twitter.

Останні повідомлення