Facebook розширить прямий ефір спортивного висвітлення за допомогою футбольної угоди вищої ліги

футбол прямий ефір mls футбол - - Lukich / 123RF Facebook подвоює свої зусилля щодо надання більшої кількості спортивних подій у прямому ефірі для користувачів, оголошуючи нову трансляційну угоду про висвітлення ігор футбольної ліги (MLS).

Співпрацюючи з Univision, Facebook запропонує футбольним фанатам прямі трансляції щонайменше 22 ігор цього сезону, старт о 16:00. ET 18 березня зіткненням "Атланта Юнайтед" і "Чикаго Файр".

Прямий ефір - доступний на сторінці Univision на Facebook - буде розроблений спеціально для мобільних пристроїв і включатиме специфічних для Facebook коментаторів, інтерактивну графіку, а також запитання та відповіді для фанів та опитування, щоб глядачі могли безпосередньо взаємодіяти з коментаторами протягом усіх ігор, йдеться у повідомленні MLS. .

Крім того, футбольні вболівальники можуть потрапити на сторінку MLS у Facebook для 40 шоу "Matchday Live", створених виключно для Facebook. Вони включатимуть не лише основні показники MLS та аналіз по всій лізі, а й попередні перегляди матчів дня.

Коментуючи цю угоду, Ден Рід із Facebook заявив, що гігант соціальних мереж був радий запропонувати "інноваційний дух, що передує спільноті, у прямому ефірі Facebook в прямому ефірі матчів ліги цього сезону, [пропонуючи] вболівальникам ... цілком новий спосіб пережити живий футбол трансляція, оптимізована для мобільних екранів та соціального перегляду ".

Гарі Стівенсон з MLS заявив, що його команда працює над тим, щоб "наші ігри та додатковий вміст надходили до наших шанувальників у будь-який час, в будь-якому місці та на будь-якому пристрої".

Тим часом Univision зазначила, що угода є шансом для нього побудувати свою англомовну аудиторію близько 18 мільйонів футбольних уболівальників, яка вже спостерігала за іграми на її службі.

Ця остання угода знаменує поглиблення зв'язків між Facebook та Univision. Пара лише минулого місяця уклала угоду на пряму трансляцію 46 ігор з футбольної ліги вищого рівня Мексики Liga MX.

Facebook також влаштовував інші спортивні прямі трансляції на своєму сервісі, включаючи, наприклад, олімпійські виставкові ігри з баскетболу команди США та свідчення Уейна Руні у 2016 році між Манчестер Юнайтед та Евертоном. І оскільки компанія продовжує інвестувати значні кошти в пряме відео, ми можемо очікувати, що найближчим часом з’являться такі подібні угоди - в тому числі, можливо, та з Бейсболом вищої ліги (MLB).

Прагнення компанії пропонувати більше спортивного ефіру в прямому ефірі відображає подібні зусилля Twitter, який укладає різні угоди, щоб донести спортивний контент до власних користувачів. Крім того, обидві компанії нещодавно запустили відеопрограми для Apple TV та інших платформ, намагаючись розважати користувачів, а також збільшувати кількість переглядів відео та, зрештою, збільшувати дохід.

Останні повідомлення